[FOTOGALERIA] Motocykliści z mieszkańcami świętują otwarcie sezonu. Przyjdź i pomóż Gabrysi!

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-05-18 13:11:16
[FOTOGALERIA] Motocykliści z mieszkańcami świętują otwarcie sezonu. Przyjdź i pomóż Gabrysi!
  • Foto: TV Gawex

Członkowie Szczecineckiej Grupy Motocyklowej oficjalnie rozpoczęli sezon i do wspólnej zabawy zapraszają wszystkich mieszkańców naszego miasta. Na przybyłych na teren polany koncertowej na Osiedlu Zachód czeka moc atrakcji, m. in. występy artystyczne oraz gry i zabawy dla dzieci. Przede wszystkim jednak można będzie pomóc w zbiórce środków na leczenie chorej Gabrysi.

Wydarzenie rozpoczęły tradycyjna msza święta, celebrowana w parafii pw. Bożego Miłosierdzia oraz barwna parada ulicami naszego miasta zakończona na ul. Kołobrzeskiej. Na zlokalizowanej tam polanie koncertowej rozpoczęto wspólną zabawę, w programie której są m. in. koncerty zespołów Danger, TeQila TWIST i Studia Wokalnego SAPiK-u, gry i zabawy dla dzieci oraz przede wszystkim licytacje niezwykle atrakcyjnych nagród, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie walczącej z białaczką limfoblastyczną Gabrysi. W trakcie imprezy przeprowadzana jest również zbiórka pieniędzy, można więc wspomóc walkę Gabrysi również poprzez dobrowolny datek.

Fotogaleria z wydarzenia wkrótce na naszej stronie internetowej a obszerna relacja w przyszłym tygodniu na antenie TV Gawex.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: