X Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2019

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-05-17 13:14:19
X Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2019
  • Foto: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Targi pracy to cykliczne przedsięwzięcie, organizowane od dziesięciu lat, które stwarza niepowtarzalną i doskonałą okazję do bezpośredniej wymiany informacji pomiędzy poszukującymi pracy a pracodawcami reprezentującymi różne branże.

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim jako główny organizator powyższego przedsięwzięcia dokłada wszelkich starań, aby ofertą Targów zainteresować jak największą liczbę osób bezrobotnych, szczególnie młodych osób wchodzących na rynek pracy. Podczas każdej edycji Targi odwiedza blisko 2 000 osób. Fakt ten potwierdza prestiż i markę tego wydarzenia, rozpoznawalnego w całym województwie zachodniopomorskim. Wystawcy i zaproszeni goście szczególnie cenią sobie wyjątkową atmosferę tego wydarzenia, które integruje lokalne instytucje i przedsiębiorców.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości to przedsięwzięcie ważne dla naszego regionu i jego mieszkańców, mające ogromny wpływ na sytuację życiową lokalnej społeczności.

Tegoroczne Targi Pracy i Przedsiębiorczości to wydarzenie organizowane pod ideą promocji zatrudnienia, które tak jak w poprzednich latach będzie wydarzeniem reprezentatywnym, stanowiącym jedną z uznanych i ważnych form pośrednictwa pracy. Targi Pracy otwarte są dla osób chcących odmiany w swoim życiu zawodowym, lub najzwyczajniej – szukających pracy.

Targi to dla firm i instytucji nie tylko doskonała okazja na poznanie oczekiwań i potrzeb pracowników, ale także świetny sposób promocji własnej marki. Formuła imprezy sprzyja interakcji, wymianie kontaktów i nawiązywaniu cennych znajomości. Targi to również spotkania dot. funduszy na założenie działalności gospodarczej, rozwoju działalności i przedsiębiorczości.

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Udział zarówno dla wystawcy, jaki i zwiedzających jest oczywiście całkowicie bezpłatny.

X Targom Pracy i Przedsiębiorczości towarzyszą dodatkowe wydarzenia:

Imprezy towarzyszące

Imprezy towarzyszące

Godziny/czas trwania

Warsztaty dla osób bezrobotnych

POZYTYWKA- poczuj swoją wartość, doceń siebie, śmiej się częściej”

(SCENA – KINO DRAWA)

10.20 – 11.50

Prelekcja
„Współpraca międzynarodowa jako narzędzie rozwoju działalności szkoleniowej, doradczej, aktywizującej, czy edukacyjnej”

(SCENA ZEWNĘTRZNA)

11.00 – 12.00

Wykład ekspercki

Prowadzenie działalności gospodarczej – na czym to polega?”

(SCENA – KINO DRAWA)

12.00 – 13.30

 

Info: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim


  • Foto: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: