Uczniowie PLO zapraszali mieszkańców Szczecinka na spektakl pt. "Dulscy"

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-05-16 15:47:17
Uczniowie PLO zapraszali mieszkańców Szczecinka na spektakl pt. "Dulscy"
  • Foto: TV Gawex

Wczoraj (15.05) ulicami Szczecinka spacerowali „Dulscy”, którzy zapraszali mieszkańców miasta na spektakl opowiadający o losach ich rodziny. Na niecały tydzień przed premierą młodzież z "Katolika" postanowiła zorganizować happening, podczas którego przemierzała ulice naszego miasta w swoich teatralnych strojach osobiście zapraszając mieszkańców do przybycia we wtorek (21.05) do kina Wolność gdzie sztuka będzie miała swoją premierę

Uczniowie PLO już po raz kolejny zdecydowali się na tego typu promocję, gdyż jak sami twierdzą stroje są na tyle intrygujące, że bez problemu udaje im się zaciekawiać przechodniów nie tylko swoją osobą, ale i również prowadzoną akcją. 
Młodym aktorom bardzo zależy na licznej frekwencji mieszkańców bowiem cel tej akcji jest bardzo szczytny – cały dochód zostanie przekazany na hospicjum im. św. Franciszka z Asyżu w Szczecinku. Datki będą zbierane tuż przed spektaklem. W imieniu Koła Teatralnego zapraszamy Państwa na to wydarzenie już we wtorek, 21 maja do kina Wolność na godzinę 18:00. 

Uczniowie PLO zapraszali mieszkańców Szczecinka na spektakl pt.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: