KSW Szczecinek z kolejnymi sukcesami

• Redakcja TV Gawex
  • 2019-05-14 09:15:38

W Szczecinie odbył się turniej w Kickboxingu Polish Fighter w kategorii: młodzików, kadetów młodszych i kadetów starszych. W zawodach wystartowało 380 zawodników, w tym zawodnicy Klubu Sportów Walki Szczecinek.

Kadet starszy:
waga: 42 kg II miejsce zdobył Kacper Jakimcio, w finale uległ zawodnikowi z UKS Dragon Gorzów Wielkopolski Michałowi Kaczorowi.

Kadet młodszy:
waga: +49 kg I miejsce zdobyła Wiktoria Szumska, w finale spotkała się z Mają Kowalską obie zawodniczki z klubu. Maja w drodze do finału wygrała wszystkie walki przed czasem przez przewagę techniczną, w finale po bardzo zaciętym pojedynku musiała uznać wyższość Wiktorii Szumskiej, która otrzymała puchar dla najlepszej zawodniczki turnieju, warto przypomnieć, ze Wiktoria jest aktualną Mistrzynią Polski w tej kategorii wiekowej.

W kategorii do 37 kg do strefy medalowej nie zdołał się zakwalifikować Ksawery Ilukowicz.

Info: Krzysztof Pajewski, trener