MKP remisuje w Szczecinie

• Redakcja TV Gawex
  • 2019-05-13 11:34:14

Remisem 1:1 zakończył się mecz 28. kolejki IV Ligi Zachodniopomorskiej rozegrany pomiędzy Hutnikiem Szczecin a MKP Szczecinek. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Karol Saganowski.

Mecz rozstrzygnął się w początkowych momentach pierwszej połowy. Najpierw trafienie, już w czwartej minucie, zaliczyli goście. Gospodarze odpowiedzieli niemal błyskawicznie, doprowadzając do wyrównania w minucie jedenastej. Jednobramkowy remis utrzymał się do końca spotkania.

W ligowej tabeli piłkarze MKP zajmują nadal 9. pozycję a do liderującego Chemika Police tracą 26 punktów.

Kolejnym rywalem szczecineckiej ekipy będzie Pogoń Połczyn-Zdrój. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę (18.05) na stadionie miejskim im. Kazimierza Czesława Lisa w Szczecinku.