Grand Prix Szczecinka w tenisie stołowym na finiszu

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-05-06 12:58:04
Grand Prix Szczecinka w tenisie stołowym na finiszu
  • Foto: A.Biedziuk

W decydującą fazę wkroczyły rozgrywki tegorocznej edycjii Grand Prix Szczecinka w tenisie stołowym. W sobotę w hali Ślusarnia tenisiści rywalizowali już po raz czwarty i jak zwykle było bardzo sympatycznie i emocjonująco. Najwięcej działo się w kategorii Open.

W finale spotkali się dwaj najwyżej rozstawieni zawodnicy: Patryk Lewandowski i Adam Radziński, a poziom pojedynku mógł zadowolić najwybredniejszych kibiców. Po pełnym zwrotów akcji meczu minimalnie lepszy 3:2 okazał się Adam i to on ponownie powrócił na fotel lidera. Na trzecim miejscu podium pewnie zameldował się, mający za sobą świetny sezon junior - Szymon Stawowczyk. Tuż za nim uplasowali się: Sylwia Purlis, Szymon Milczarek oraz Grzesiu Wołodkowicz, dla którego było to pierwsze miejsce w ścisłej czołówce.
W kategorii +50 po swoje czwarte zwycięstwo sięgnął Antoni Biedziuk pokonując w finale 3:0 Andrzeja Krawczyka. Sukces ten zapewnił mu zwycięstwo w całym cyklu przed rozegraniem zawodów finałowych. Kolejne miejsca zajęli: Andrzej Mysłowski, Ryszard Tomczak, Jerzy Bodnar oraz Waldemar Kowalczyk.
Sytuacja w rankingu przed ostatnim turniejem wygląda następująco:
Kat. Open:
1. Adam Radziński - 374 pkt
2. Patryk Lewandowski - 370 pkt
3. Szymon Stawowczyk - 282 pkt
4. Sylwia Purlis - 266 pkt
Kat. +50:
1. Antoni Biedziuk - 400 pkt
2. Andrzej Mysłowski - 344 pkt
3. Andrzej Krawczyk - 336 pkt
4. Ryszard Tomczak - 272 pkt
Na finałowy turniej organizatorzy zapraszają do tej samej hali 25 maja.
 

Info:A.Biedziuk 


  • Foto: A.Biedziuk

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: