MKS Gryf Szczecinek mistrzem województwa

• Redakcja TV Gawex
  • 2019-04-29 09:04:15

Dnia 28.04.2019 r. w Szczecinku odbył się Finał województwa zachodniopomorskiego Kinder+Sport w kategorii „dwójki” chłopców i dziewcząt w mini piłkę siatkową. Organizatorem był MKS Gryf Szczecinek.

Udział wzięło 8 najlepszych zespołów dziewcząt i chłopców z województwa zachodniopomorskiego, w tym trzy drużyny chłopców z MKS Gryf. Po całodziennej sportowej walce bezkonkurencyjny w kategorii chłopców okazał się pierwszy zespół MKS Gryf Szczecinek w składzie: Michał Tyluś, Filip Żmuda-Trzebiatowski i Szymon Pietrzak, który pewnie wygrał wszystkie swoje 7 meczów bez straty seta i wywalczył tytuł Mistrza województwa zachodniopomorskiego oraz awans na finały Mistrzostw Polski Kinder+Sport, które odbędą się 24-26.06. w Zabrzu.

Pozostałe zespoły Gryfa również dobrze się zaprezentowały zajmując V i VI miejsce. Tytuł MVP wśród chłopców zdobył zawodnik Gryfa Michał Tyluś, natomiast wśród dziewcząt Barbara Grejman z „Lider” Chojna.