Kolejni zatrzymani z narkotykami

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-04-17 12:47:59
Kolejni zatrzymani z narkotykami
  • Foto: TV Gawex

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku zatrzymali dwóch młodych mężczyzna u których zabezpieczyli niewielkie ilości środków odurzających w postaci marihuany i amfetaminy. Młodym mieszkańcom Szczecinka grozi teraz nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi będąc blisko społeczeństwa bardzo często są w posiadaniu informacji od mieszkańców o niepokojących ich sprawach, nurtujących problemach czy też lokalnych zagrożeniach. Tym razem dzielnicowi aktywnie przeciwdziałając przestępstwom narkotykowym udali się do miejsca w którym miał przebywać młody mężczyzna posiadający narkotyki.

Na miejscu zastali 24-latka, który po wylegitymowaniu na wezwanie policjantów wydał środki odurzające, które miał w mieszkaniu. Mężczyzna wyciągnął z szuflady woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego oraz wskazał stół na którym rozsypany był biały proszek. Narkotyki zostały zabezpieczone a mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do szczecineckiej jednostki. Po skończonych czynnościach dzielnicowi opuścili mieszkanie. Wychodząc z mieszkania mundurowi na klatce schodowej spotkali mężczyznę, który na ich widok zaczął nerwowo się zachowywać. Policjanci podjęli rozmowę z młodym mężczyzną, który oświadczył, że jest współlokatorem mężczyzny, który chwilę wcześniej został zatrzymany. Dalsze poczynania dzielnicowych wyjaśniły przyczynę jego zdenerwowania. U młodego mieszkańca Szczecinka policjanci zabezpieczyli czarną kulkę z folii, w której znajdowała się marihuana.

Dzielnicowi zatrzymali mężczyznę, który dołączył do swojego współlokatora. Mężczyźni na chwilę obecną przebywają w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, jeszcze dziś najprawdopodobniej usłyszą zarzuty posiadania środków odurzających za co grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Info: KPP w Szczecinku

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: