KSW Szczecinek z medalami w Częstochowie

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-04-16 08:39:00
KSW Szczecinek z medalami w Częstochowie
  • Foto: KSW Szczecinek

W Częstochowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski w Taekwondo GTF w kat: młodzika, juniora młodszego, juniora i seniora. W zawodach wystartowało ponad 600 zawodników z Austrii Czech Mołdawii oraz Polski. W Mistrzostwach bardzo dobrze zaprezentowali się bardzo dobrze zawodnicy Klubu Sportów Walki Szczecinek zdobywając jeden złoty medal i dwa srebrne medale.

Wyniki:

junior młodszy:

kat:+64 kg srebrny medal zdobył Szymon Gaczyński

Seniorzy:

kat: -82 kg złoty medal zdobył Bartłomiej Mienciuk, wszystkie walki wygrał zdecydowanie w dobrym stylu i tym samym obronił tytuł zdobyty w zeszłym roku. Bartłomiej jest doświadczonym i bardzo utytułowanym zawodnikiem, aktualnym brązowym medalistą Mistrzostw Europy w Kickboxingu.

kat: -76 kg srebrny medal zdobył Dawid Doliński.

Zawodnicy Maja Kowalska przegrała w pierwszej walce eliminacyjnej, a Kacper Jakimcio odpadł w drugiej walce eliminacyjnej.

W ten sam weekend odbyły się  Mistrzostwach Polski Seniorów w Kickboxingu w formule Full-Contact, kolejny swój tytuł Mistrza Polski w kat: -71 kg  zdobył wychowanek KSW Szczecinek Jakub Pokusa, który obecnie startuje z klubu KKS Sporty Walki Poznań.

Na zdjęciu od lewej z przodu Maja Kowalska, Kacper Jakimcio za nimi od lewej Bartłomiej Mienciuk, Brian Doliński i Krzysztof Pajewski.

Info: KSW Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: