Kibice wspierają Legię. Transparent na ulicach Szczecinka

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-04-09 11:54:28
Kibice wspierają Legię. Transparent na ulicach Szczecinka
  • Foto: FB/Wielim Szczecinek

"Szczecinek jest zawsze z wami" - transparent o takiej treści pojawił się w ostatnich dniach w naszym mieście. Wszystko związane jest z akcją kibiców, która nawiązuje do sobotniego meczu Legii Warszawa z Pogonią Szczecin. Mecz ten będzie ostatnią kolejką rundy zasadniczej, w związku z czym "Nieznani Sprawcy" chcą zachęcić kibiców do wspólnej celebracji tego wydarzenia.

Czas zabrać się za ostatni mecz rundy zasadniczej! 13.04 w sobotę o godzinie 18:00, Legia Warszawa zagra z Pogonią. Chcielibyśmy, aby ten dzień był zwieńczeniem, naszej wspólnej, dotychczasowej walki o poprawę frekwencji. Musimy zrobić wszystko, aby razem wypełnić Żyletę i zadbać o konkretną frekwencję na całym stadionie. Obowiązkiem każdego Legionisty jest to, aby dołożyć swoją cegiełkę do realizacji tego celu. - piszą kibice na profilu Nieznani Sprawcy w mediach społecznościowych. 

Akcja jest również swego rodzaju rywalizacją fan klubów Legii, a nagrodą będą tańsze bilety na kolejne spotkania. 

Zwycięskie województwo otrzyma na kolejny mecz Legii bilety tańsze o 50%, a kibice z powiatu, który wygra otrzymają pakiet na dwa pierwsze mecze w rundzie mistrzowskiej tańszy o 30%. Zasady te same co w przypadku rywalizacji dzielnic: wygrywa ten region, który proporcjonalnie do liczby mieszkańców, kupi najwięcej biletów. - czytamy na tym samym profilu. 

Legia Warszawa zajmuje aktualnie 2. miejsce w tabeli ligowej i ma już pewne miejsce w grupie mistrzowskiej. Dla Pogoni będzie to mecz o "być albo nie być" w czołowej ósemce, która walczyć będzie o Mistrzostwo Polski. 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: