Własne mieszkanie. Trafny wybór!

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-04-05 09:09:14
Własne mieszkanie. Trafny wybór!
  • Foto: GCI Połczyn-Zdrój

Od wczoraj (04.04.2019 r.) kilkoro mieszkańców gminy Połczyn-Zdrój może cieszyć się swoim mieszkaniem. Nabyli je od gminy za 15 % wartości. Gratulujemy nowym właścicielom!

Akty notarialne podpisano dzisiaj rano w połczyńskiej kancelarii. Gminę reprezentowała Emilia Mazur, Zastępca Burmistrza.

Szczęśliwymi nabywcami zostali: Andrzej Trafny, który nabył lokal w mieście oraz Ewelina i Piotr Warpachowicz, którzy kupili mieszkanie w Bruśnie. Serdecznie winszujemy, zwłaszcza że rodzina Państwa Warpachowicz jest rozwojowa. Wszystkim dotychczasowym lokatorom uwzględniono poniesione przez nich nakłady związane z remontami prowadzonymi w lokalach.

Jednocześnie przypominamy, że nadal trwa Akcja Mieszkanie „za grosze”. Władze Połczyna-Zdroju chcą, aby mieszkańcy zamieszkali na swoim. Lokale komunalne można nabyć od miasta nawet już za 15% wartości. A jeśli to stanowi przeszkodę, miasto pomaga i rozkłada cenę na dogodne raty, nawet na dziesięć lat.

To po to, aby seniorzy pozostawili coś swoim dzieciom w posagu – mówi Burmistrz Sebastian Witek i dodaje – Ale przede wszystkim po to, aby mieszkańcy gminy Połczyn-Zdrój mieli do czego wracać, czuli się związani ze swoim miastem i gminą.

Info: GCI Połczyn-Zdrój

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: