Wicewojewoda Marek Subocz w Szczecinku

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-04-01 14:37:31
Wicewojewoda Marek Subocz w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

Przedstawienie szczegółów programu Nowa Piątka oraz rozmowy z mieszkańcami – to główne punkty dzisiejszej (01.04) wizyty wicewojewody Marka Subocza w Szczecinku.

Podczas dzisiejszego briefingu wicewojewoda Marek Subocz zaprezentował nowe pomysły Prawa i Sprawiedliwości takie jak 500+ od pierwszego dziecka czy trzynastka dla emerytów, która jest w trakcie procesu legislacyjnego. Według założeń ma on ruszyć już w maju. Nowy program Prawa i Sprawiedliwości zakłada także obniżenie podatku oraz zniesienie podatku PIT dla pracowników do 26. roku życia. Zmiany te zostaną wprowadzone w październiku.

Ostatni punkt to przywrócenie zredukowanych połączeń autobusowych, aby podwoić liczbę przejechanych kilometrów do jednego miliarda z pół miliarda obecnie.  Briefing prasowy był wstępem do spotkania z mieszkańcami, podczas którego wicewojewoda rozdawał ulotki i indywidualnie rozmawiał ze szczecinecczanami na temat programu Nowa Piątka. Relacja z tego wydarzenia już dziś (01.04) w serwisie informacyjnym Echa Dnia. 

Komentarze (1)

ola 2019-04-01 16:47

Interesuje mnie, czy wicewojewoda prowadzi tę propagandę w czasie urlopu?

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: