Wiktoria Szumska mistrzynią kraju!

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-03-25 10:06:51
Wiktoria Szumska mistrzynią kraju!
  • Foto: KSW Szczecinek

W dniach 22-24.03.2019 w Węgrowie koło Warszawy odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych i Starszych w Kickboxingu w formule light contact. W zawodach wystartowało 295 zawodników z 55 klubów, w tym zawodnicy KSW Szczecinek.

W kategorii kadet młodszy znakomicie spisała się Wiktoria Szumska (KSW Szczecinek), która startując w wadze +47 kg zdobyła złoty medal i tytuł Mistrza Polski, w finale zdecydowanie pokonując na punkty 3:0 zawodniczkę Annę Schweisser z Klubu MKS Włodowa. Warto podkreślić, że Wiktoria jest również aktualną Mistrzynią Polski w formule kick light.

Kadet starszy:
kat. 47 kg – brązowy medal zdobył Dominik Wasilewski (KSW Szczecinek), w półfinale po bardzo zaciętym pojedynku przegrał na punkty 2:1 z zawodnikiem Kewinem Kozłowskim z KSW Łuków, późniejszym zwycięzcą tej kategorii.
kat. 42 kg – Kacper Jakimcio (KSW Szczecinek) przegrał drugą walkę eliminacyjną
kat. 69 kg – Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek) po bardzo kontrowersyjnym werdykcie przegrał pierwszą walkę 2:1, Szymon był jednym z faworytów tej kategorii i jest aktualnym Mistrzem Polski sprzed dwóch tygodni w formule kick light.

Info: trener Krzysztof Pajewski

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: