Dzielnicowy zatrzymał 18-latka z narkotykami

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-03-24 15:03:51
Dzielnicowy zatrzymał 18-latka z narkotykami
  • Foto: TV Gawex

Dzielnicowy ze szczecineckiej komendy w trakcie obchodu zatrzymał a w sumie przerwał zażywanie narkotyków przez młodego mieszkańca gminy Szczecinek. 18- latkowi grozi teraz nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowy patrolując swój rejon służbowy często odwiedza rodziny, które poprzez rozmowę z policjantem pierwszego kontaktu, poradę prawną próbują rozwiązać swoje problemy rodzinne. Właśnie na takie spotkanie wczorajszego wieczoru udał się dzielnicowy II rejonu Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku, który na jednaj z klatek schodowych zastał grupę młodych osób. Nie wszyscy w porę zauważyli mundurowego, ale za to dzielnicowy w porę zainteresował się młodym mężczyznom, który zajęty był zażywaniem białego proszku. Policjant odciągnął młodego mężczyznę a rozsypaną na kartkach papieru białą substancję zabezpieczył. Zabezpieczona substancja po przebadaniu okazał się amfetaminą.

Młody mieszkaniec gminy Szczecinek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Za posiadanie środków zabronionych Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

info: KPP Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: