III Festiwal Smaków Food Trucków już 6 i 7 kwietnia w Szczecinku!!!

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-03-15 09:25:34
III Festiwal Smaków Food Trucków już 6 i 7 kwietnia w Szczecinku!!!
  • Foto: Magda Okulewicz

Wybudziliście się z zimowego snu? Zgłodnieliście przez ostatnie chłodne miesiące? Już w pierwszy weekend kwietnia szykuje się porządna wyżerka! To trzecia edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Szczecinku.

Wiosną zdecydowanie więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spacerujemy, bawimy się z dziećmi w parku. Na powitanie zielonej pory roku mieszkańcy Szczecinka będą mieli okazję spędzić miło czas pod chmurką, zjeść coś dobrego, pobawić się i zrelaksować z rodziną i znajomymi. Wszystko w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który po raz trzeci zagości w Szczecinku otwierając nowy sezon foodtruckowy.

Przez dwa dni Muszla Koncertowa zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach Festiwalu przygotowaliśmy specjalną strefę zabaw dla dzieci, przestrzeń dla sympatyków gier planszowych, a nawet strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybierzemy także najsmaczniejszego food trucka. 

Zapraszamy na III Festiwal Smaków Food Trucków w Szczecinku, na Muszli Koncertowej. Będziemy 6 i 7 kwietnia. W sobotę w godzinach 12:00-21:00, a  w niedzielę od 12:00 do 20:00. Wstęp jak zawsze bezpłatny.

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia:
www.facebook.com/events/354926898695553/
 


  • Foto: Magda Okulewicz

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: