[ZAPROSZENIE] VII Gala "Tęczowych Serc" już wkrótce!

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-03-14 09:19:59
[ZAPROSZENIE] VII Gala "Tęczowych Serc" już wkrótce!
  • Foto: Stowarzyszenie Radość z Życia

Już 19 marca br. w Ośrodku Kultury w Drawsku Pomorskim o godz. 17:00 odbędzie się VII Gala „Tęczowych Serc”. Jej organizatorem jest Stowarzyszenie „Radość z Życia”, którego członkowie pieczołowicie przygotowują się od kilku miesięcy do tego najważniejszego wydarzenia w roku.

Tegoroczna Gala zapowiada się bardzo emocjonująco, ponieważ po raz pierwszy odbędzie się ona w formie spektaklu teatralnego, który zostanie wzbogacony taneczną aranżacją w wykonaniu podopiecznych i terapeutów, przygotowaną pod okiem Michała Pawłowskiego, finalisty „You can dance”.

Motywem przewodnim tego wielkiego wydarzenia będzie pokazanie niepełnosprawności z dwóch różnych perspektyw za pomocą lustra. Kluczowym zaś jej momentem będzie wręczenie statuetek „Tęczowych Serc” niepełnosprawnym dzieciom, które zostaną nagrodzone za swoje osiągnięcia i największe postępy w rehabilitacji.

VII Gala „Tęczowych Serc” to najważniejsze wydarzenie w roku dla podopiecznych Stowarzyszenia, ich rodzin, a także terapeutów Ośrodka oraz wszystkich ich darczyńców. Ta wyjątkowa uroczystość, jak co roku dostarczy jej uczestnikom wielu emocji, wzruszeń i zagwarantuje niebywałe atrakcje. Państwa również nie może na niej zabraknąć by razem świętować sukcesy Bohaterów Stowarzyszenia i poznać bliżej ich świat.

Info: Stowarzyszenie Radość z Życia


  • Foto: Stowarzyszenie Radość z Życia

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: