Połczyńskie szczypiornistki w finale regionu

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-03-12 15:04:01
Połczyńskie szczypiornistki w finale regionu
  • Foto: GCI Połczyn-Zdrój

Pierwszy raz w historii placówki zespół dziewcząt reprezentujący Szkołę Podstawową nr 2 w Połczynie-Zdroju odniósł zwycięstwo w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Drużyna awansowała i będzie reprezentowała powiat świdwiński na szczeblu regionalnym w Mielnie 13 marca 2019 r.

Zawody odbyły się 5 marca 2019 r. w Hali Sportowej w Lekowie. W turnieju uczestniczyło 6 zespołów: Szkoła Podstawowa nr 2 w Połczynie-Zdroju, SP w Redle, SP w Świdwinie, SP w Bierzwnicy, SP w Lekowie i SP w Brzeżnie. Rozegrano łącznie 9 meczów. Mecz finałowy rozegrany został pomiędzy zespołami SP nr 2 w Połczynie-Zdroju, a SP w Bierzwnicy.

Po bardzo trudnym i emocjonującym meczu zakończonym rzutami karnymi, wygrał zespół dziewcząt reprezentujących SP nr 2 w Połczynie-Zdroju, w składzie: Wiktoria Wojtalik – kapitan, Roksana Bąk – bramkarz, Oliwia Sikora, Paulina Pauba, Amelia Kozioł, Amelia Mazurewicz, Aleksandra Miter, Małgorzata Michalska, Julia Olczak, Andżelika Smoleńska, Oliwia Płoszaj, Martyna Domitrz, prowadzony przez Ewę Wesołowską oraz przy wsparciu Ireneusza Kławsiucia.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za Mielno!

Info: GCI Połczyn-Zdrój

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: