II Miejskie Obchody Dnia Kobiet w Bornem Sulinowie

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-03-11 08:52:06
II Miejskie Obchody Dnia Kobiet w Bornem Sulinowie
  • Foto: Daniel Graszka

8 marca 2019 w Bornem Sulinowie upłynął pod znakiem życzeń, kwiatów, muzyki i smakołyków. Wszystkie atrakcje były skierowane do płci pięknej, by w szczególny sposób uczcić tę cenną obecność wszystkich Pań w naszej codziennej egzystencji.

Wspólna inicjatywa Miejskiej Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury i Rekreacji przy współpracy Budynku Kulturalno-Oświatowego, Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów i Borneńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku po raz drugi została przyjęta bardzo serdecznie i z dużym zainteresowaniem.

Pierwsza część spotkania została poprowadzona przez zespół TRANZYSTOR, który przez godzinę bawił gości bardzo ciekawą, energetyczną muzyką, doskonale wpisując się z repertuarem w tematykę uroczystości.

W drugiej części spotkania inicjatywę przejęli borneńscy gentelmeni. Przygotowany przez panów z zespołu Spocznij program, połączył muzykę i ciekawe anegdoty, bawiąc humorem i subtelnymi, dobrze znanymi piosenkami. Panie zostały zaproszone na symboliczny kieliszek szampana oraz na przygotowany dla nich słodki poczęstunek. Spotkanie w miłej atmosferze trwało niema trzy godziny. Wśród wielu przybyłych pań nie zabrakło pani Burmistrz Bornego Sulinowa Doroty Chrzanowskiej oraz dwóch pań zasiadających w radzie miasta.

Dzięki udanej współpracy organizatorów II Miejskie Obchody Dnia Kobiet zaczęły wpisywać się w lokalną tradycję, co bardzo spodobało się adresatom inicjatywy. Dlatego już wiemy, że w podobnej konwencji spotkamy się za rok.

 

Tekst: Iwona Gajewska-Tranbowicz - Dyrektor MBP Borne Sulinowo

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: