W SP nr 1 rusza szkolna telewizja

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-02-20 13:27:45
W SP nr 1 rusza szkolna telewizja
  • Foto: TV Gawex

Dziennikarstwo, o czym wiemy najlepiej, jest zajęciem przynoszącym ogrom satysfakcji, okupionej jednak wieloma trudami i przeciwnościami. Z niełatwym zawodem przedstawiciela mediów postanowiła zmierzyć się grupa uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczecinku, która poświęcając swój czas wolny, założyła własną, szkolną telewizję.

Mimo powszechności gazetek szkolnych czy też serwisów internetowych, zafascynowani dziennikarstwem uczniowie do relacjonowania szkolnego życia wybrali dużo trudniejszą formę audio-wizualną. Wśród programów, które będą realizować nie zabraknie m. in. serwisu informacyjnego, produkcji tematycznych, a także rozmów z zaproszonymi gośćmi. Co warte podkreślenia, młodzi dziennikarze realizują materiały samodzielnie, od samego początku, czyli od pomysłu na publikację, poprzez jego realizację, aż po końcowy montaż.

W chwili obecnej na filmiku poniżej można zobaczyć zapowiedź przedsięwzięcia. Pierwsza emisja materiałów planowana jest już na przyszły tydzień. Więcej o naszych młodszych kolegach po fachu w dzisiejszym serwisie informacyjnym Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: