Areszt za posiadanie ponad 230 gramów marihuany

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-02-02 11:56:38
Areszt za posiadanie ponad 230 gramów marihuany
  • Foto: KPP Szczecinek

Policjanci z Wydziału Kryminalnego szczecineckiej komendy zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który posiadał w mieszkaniu znajdującym się na terenie Szczecinka ponad 230 gramów marihuany. Zarzut za posiadanie znacznej ilości zabronionych środków, to pierwsze konsekwencje prawne jakie już spotkały mężczyznę. Dziś sąd zadecydował o kolejnych konsekwencjach. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami.

Mężczyzna wpadł w ręce Policji we wtorek (29.01. br.) na terenie Szczecinka. W toku podjętych działań kryminalni podczas przeszukania mieszkania, które zajmował mężczyzna, znaleźli znaczną ilości narkotyków. Łącznie kryminalni zabezpieczyli ponad 230 gramów suszu roślinnego, który mężczyzna przetrzymywał w słoiku schowanym w szafie.

Tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Zintensyfikowane działania kryminalnych w tej sprawie pozwoliły zebrać materiał dowodowy na podstawie którego mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Dziś sąd przychylił się do złożonego wniosku i zastosował wobec podejrzanego 28-letniego mieszkańca Szczecinka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków Ustawa o przeciwdziałaniu narkomani przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności.

info: KPP Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: