Nadleśnictwo Czaplinek z nową siedzibą

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-01-02 11:18:41
Nadleśnictwo Czaplinek z nową siedzibą
  • Foto: MS/RDLP Szczecinek

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia odbyła się pierwsza narada w nowej siedzibie Nadleśnictwa Czaplinek. Na naradzie obecni byli przedstawiciele wszystkich jednostek organizacyjnych z RDLP w Szczecinku a także kierownictwo biura dyrekcji. Nadleśniczy miejsca zapoznał uczestników narady z historią nadleśnictwa a także przedstawił proces budowy nowej siedziby. Po naradzie nastąpiło uroczyste poświęcenie nowego budynku, którego dokonał kapelan szczecineckich leśników ks. Jerzy Bąk. Nie zabrakło przemówień okolicznościowych i życzeń noworocznych od Dyrektora RDLP w Szczecinku Andrzeja Modrzejewskiego.

Po uroczystym otwarciu nowej siedziby nadleśnictwa był jeszcze czas na pamiątkowe zdjęcie. Następnie uczestnicy narady udali się na aulę, gdzie zgodnie z tradycyjnym zwyczajem świątecznym goście przełamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.
"Nowa siedziba Nadleśnictwa Czaplinek położona jest w miejscu bardzo atrakcyjnym ze względów przeciwpożarowych i funkcjonalnych. Pomieszczenia są tak rozplanowane, by ułatwiały nam codzienną pracę. Budynek jest solidny, bo budujemy na dziesiątki lat i ma nam posłużyć jak najdłużej. Stara siedziba podchodziła już wodą. Były problemy z instalacją elektryczną. Jestem bardzo zadowolony, jako nadleśniczy, że etap budowy mamy już za sobą. To dobra wiadomość dla całej ekipy nadleśnictwa. Nowy rok rozpoczynamy z w optymalnych warunkach dla wydajności i skuteczności naszej pracy" - tak komentuje otwarcie nowej siedziby nadleśniczy miejsca, Tomasz Tomecki.


Info:RLDP Szczecinek/fot. M.S.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: