Rusza Grand Prix Szczecinka 2019 - zaproszenie dla mieszkańców

  • Redakcja TV Gawex
  • 2019-01-02 09:01:03
Rusza Grand Prix Szczecinka 2019 - zaproszenie dla mieszkańców
  • Foto: A.Biedziuk

Szczecineckie Towarzystwo Lig Amatorskich jak co roku zaprasza wszystkich miłośników tenisa stołowego, którzy chcą sympatycznie i aktywnie spędzić czas przy pingpongowym stole oraz poczuć dreszczyk sportowych emocji, do udziału w kolejnym Grand Prix Szczecinka 2019.

Zaproszenie kierujemy do wszystkich mieszkańców naszego powiatu oraz gościnnie do uczestników szczecineckiej ligi tenisa stołowego – zawodników z Miastka, Czarnego oraz Bobolic - mówi inicjator i sędzia główny Antoni Biedziuk. Grających systematycznie tenisistów w samym Szczecinku jest bardzo dużo, a możliwości sprawdzenia się w turniejach nie za wiele, dlatego apeluję do wszystkich o liczny udział. Zawodnicy rywalizować będą tradycyjnie w dwóch kategoriach: Open oraz + 50. Cały cykl będzie składał się z 5 turniejów, natomiast do klasyfikacji generalnej zaliczone zostaną najlepsze osiągnięcia z 4 zawodów. System rozgrywek uzależniony będzie każdorazowo od liczby startujących uczestników. Suma zdobytych punktów wyłoni trzech najlepszych tenisistów w poszczególnych kategoriach, którzy otrzymają nagrody finansowe ufundowane przez sponsorów, którym z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie podziękować.

Na inauguracyjny turniej organizatorzy zapraszają w sobotę 5 stycznia do hali Ślusarnia o godz. 10. Wpisowe wynosi 15 zł dla dorosłych oraz 5 zł dla młodzieży do lat 18. Zapisy bezpośrednio przed zawodami u sędziego głównego.

A.Biedziuk 

Komentarze (1)

Anonim 2019-01-02 19:08

Kiedy się odbędzie ta zabawa ?

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: