Cztery rowery dla świetlicy Koniczynka - finał akcji "Rowery za kalendarze"

  • Redakcja TV Gawex
  • 2018-12-21 13:00:27
Cztery rowery dla świetlicy Koniczynka - finał akcji "Rowery za kalendarze"
  • Foto: TV Gawex

Stowarzyszenie Rowerowy Szczecinek już po raz kolejny sfinalizowało akcję sprzedaży kalendarzy, z których dochód przekazany był na zakup rowerów dla najmłodszych. Tym razem cztery jednoślady trafiły do dzieci w świetlicy Koniczynka. Przekazanie rowerów odbyło się wczoraj w siedzibie świetlicy. Obecne były dzieci jak również wychowawcy, którzy na co dzień prowadzą zajęcia.

Kolejne rowery zostały przekazane tym razem powędrowały one do dzieci uczęszczających na zajęcia w świetlicy Koniczynka. Dar ten to efekt akcji zorganizowanej przez członków i sympatyków Stowarzyszenia Rowerowy Szczecinek - „Rowery za kalendarze”. W tym roku udało się przekazać cztery rowery, dwa większe i dwa mniejsze. Jak podkreślają członkowie stowarzyszenia Rowerowy Szczecinek, akcja ta z roku na rok cieszy się coraz to większym zainteresowaniem a to owocuje tym, że coraz więcej rowerów można przekazać dzieciom.
Sami zainteresowani nie kryli radości z otrzymanego prezentu. Jak mówią panie wychowawczynie i opiekunki – rowery bardzo się przydadzą bo świetlica koniczynka stawia właśnie przede wszystkim na sport, a często dla niektórych dzieci brakowało rowerów i trzeba było pożyczać. Nowe jednoślady zostały już skrupulatnie rozdzielone pomiędzy najmłodszych. Każdy musiał przymierzyć się do swojego upatrzonego modelu. Teraz pozostaje jedynie poczekać do wiosny.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: