Dokonywała kradzieży na terenie Szczecinka, Wałcza i Łobza

  • Redakcja TV Gawex
  • 2018-11-29 11:24:24
Dokonywała kradzieży na terenie Szczecinka, Wałcza i Łobza
  • Foto: TV Gawex

Kryminalni ze szczecineckiej komendy zatrzymali mieszkankę Szczecinka odpowiedzialną za kradzieże sklepowe na terenie Szczecinka, Wałcza, Łobza. Łupem kobiety padały między innymi: artykuły spożywcze, perfumy i kosmetyki. Łączna suma strat, to aż 6 tyś złotych.

15 listopada br. do Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku wpłynęła informacja o kradzieży sklepowej na terenie Szczecinka. Na miejscu mundurowi ustalili, że nieznana kobieta dokonała kradzieży różnego rodzaju produktów spożywczych, które włożyła do torby a następnie opuściła sklep nie płacąc za nie. Skradziony towar wyceniono na kwotę prawie 600 zł. a dzięki sklepowym kamerom całe zdarzenie zostało zarejestrowane. Po zapoznaniu się z nagraniem z monitoringu kryminalni nie mieli wątpliwości, że jest to 43 letnia mieszkanka Szczecinka. Kobieta została zatrzymana i doprowadzona do szczecineckiej jednostki. W trakcie czynności okazało się, że kobieta na terenie Wałcza i Łobza dokonała kolejnych kradzieży. Tym razem w zainteresowaniu kobiety były perfumy i kosmetyki z górnej półki. Łączna kwota za skradzione przedmioty wyniosła 6 tyś zł.

Mieszkanka Szczecinka w minionym tygodniu usłyszała już zarzuty, łącznie przedstawiono kobiecie cztery zarzuty kradzieży. Teraz za popełnione czyny odpowie przed sądem grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Info:KPP Szczecinek 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: