Kierował samochodem po narkotykach

  • Redakcja TV Gawex
  • 2018-11-23 14:46:06
Kierował samochodem po narkotykach
  • Foto: TV Gawex

27-letni kierowca mercedesa został zatrzymany do kontroli przez policjantów z prewencji szczecineckiej komendy. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że mieszkaniec Szczecinka jechał autem po zażyciu amfetaminy, a także był w posiadaniu kilku działek tego narkotyku. Policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku na terenie miasta zatrzymali do kontroli drogowej kierującego mercedesem, który poruszał się bez wymaganego oświetlenia.

Już podczas sprawdzania dokumentów, które okazały się bez zarzutu szczególną uwagę policjantów zwrócił woreczek  z zapięciem strunowym znajdujący się w otwartym schowku. Mężczyzna na prośbę mundurowych szybko wydał schowane w bieliźnie narkotyki.Oprócz amfetaminy mężczyzna posiadał przy sobie jeszcze niewielkie ilości marihuany. W rozmowie z policjantami mieszkaniec Szczecinka oświadczył, że zażywał wcześniej amfetaminę, co potwierdziło wykonane przez mundurowych badanie narkotesterem. 27-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy oraz pobrana w szpitalu krew do badań. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie.
Teraz za swoje czyny mężczyzna odpowie przed sądem. Za posiadanie środków odurzających oraz prowadzenie pojazdu pod ich wpływem może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Info:KPP Szczecinek 

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: