[UWAGA, DRASTYCZNE ZDJĘCIA] Wilki ponownie zaatakowały

  • Redakcja TV Gawex
  • 2018-11-15 13:07:11
[UWAGA, DRASTYCZNE ZDJĘCIA] Wilki ponownie zaatakowały
  • Foto: TV Gawex

W naszym regionie wilki coraz częściej dają o sobie znać. W ostatnim czasie zaatakowały po raz kolejny, tym razem w miejscowości Łubowo. W nocy z 13. na 14. listopada łupem drapieżników padło 5 danieli oraz 2 kozy. Więcej na ten temat dzisiaj (15.11) w Echach Dnia.

Komentarze (6)

wolf Miesiąc temu

Parę lat temu w miejscowości Gałowo '' coś '' zabiło daniele na ogrodzonym pastwisku, te które przeżyły są na terenie kotłowni między oś. zachód a ul. Kołobrzeską. Pamiętam jak nikt nie chciał przyznać ze to wilki. Najbardziej myśliwi zganiali na sfory dzikich psów. Prawda jest taka ze ktoś te wilki tu zasiedlił i to pare ładnych lat temu.

Ina Miesiąc temu

Jak zginie człowiek to dopiero wtedy się zainteresują tym problemem. A to już niebawem nastąpi bo idzie zima a zwierzyny w lasach brak.

JaILas Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-16

A jakieś tropy? Wilki nie zagryzają zeby zostawić. Pokazują sie tu i tam, ale może to faktycznie psy?

henryk Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-17

jezeli ktos pisze ze to psy to jest w bledzie , wilki sa w naszej okolicy od kilku lat jest ich ponad 600sztuk nie boja sie ludzi i atakuja gospodarstwa rolne w nocy atakuja zwierzeta ktore zyja u rolnikow na wsi. juz czas sie tym zajac ,jak dojdzie do tragedi i zginie czlowiek to odpowiedzialnosc za to poniessie prezydent,premier oraz ministrowie odpowiedzialni za ustawy o zwierzetach lownych czas na odstrzal wilki maja zyc w rezerwatach, na syberi ,alasce wilki sa zagrozeniem naszych dzieci

Niestety Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-18

To wina facetów

Katarzyna Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-23

Te zwierzęta nie zostały zagryzione przez wilki. Tak działają psy. I to niekoniecznie zdziczałe. Wystarczy kilka wiejskich Burków, wieczorem puszczanych z łańcucha.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: