Rozmowy ws. organizacji Sunrise Festivalu w Podczelu

  • Redakcja TV Gawex
  • 2018-11-12 12:01:43
Rozmowy ws. organizacji Sunrise Festivalu w Podczelu
  • Foto: EKG

Spotkanie w sprawie lokalizacji festiwalu Sunrise na osiedlu Podczelu, odbędzie się 17 listopada o godz. 19:00 w Hotelu Mona Lisa. O organizacji festiwalu wschodzącego słońca na podkołobrzeskim dawnym lotnisku będą rozmawiać mieszkańcy, Prezydent elekt Anna Mieczkowska, Janusz Gromek nowy radny sejmiku wojewódzkiego i Krzysztof Bartyzel, organizator Sunrise Festival.

Przypomnijmy, w lipcu tego roku Sunrise Festiwal po raz ostatni odbył się w wieloletniej lokalizacji. Miasto planuje przebudowę amfiteatru, festiwal będzie więc musiał zmienić miejsce imprezy. Znamy już termin przyszłorocznej edycji jednak nie miejsce. Mieszkańców osiedla martwi głównie organizacja dojazdu na imprezę i osiedle. 

Jedna licha droga dojazdowa i dziesiątki tysięcy ludzi marnie to wygląda"; „Pod warunkiem, że dla Sunrise droga będzie od strony Bagicza. A w Podczelu zamknięte drogi na wjazd do lotniska jak wy myślicie...- piszą na facebooku osiedla mieszkańcy. Pojawiają się także pozytywne głosy, w sprawie organizacji festiwalu w Podczelu.

To będzie duże wydarzenie w tym regionie. Ta edycja ma być początkiem czegoś czego w PL jeszcze nie było i poza reszta Polski o Podczelu usłyszy spora cześć Europy; „ Popieram ten pomysł jako mieszkaniec Podczela! Plötzlich było nie odpowiednim eventem, za to Sunrise jest jak najbardziej odpowiedni. Wielu na tym skorzysta, wiadomo będą ludzie przeciwni ale to tylko 3 dni - piszą zwolennicy festiwalu.

Osiedle Podczele w ubiegłym roku na lotnisku gościło polsko-niemiecki festiwal „Nagle nad Morzem", którego organizatorzy wpłacili do kasy miast 200 tysięcy złotych. Mieszkańcy osiedla dodatkowo otrzymali 150 biletów w promocyjnej cenie 10 złotych. Jak mówi Artur Dąbkowski, przewodniczący Zarządu Osiedla Podczele w sprawie Sunrise przewodni głos będą mięli mieszkańcy osiedla. Dodaje, że z pewnością decydujący będzie pakiet dla mieszkańców, jaki przedstawi organizator. (stm)

Komentarze (4)

Rs6 2018-11-13 05:02

Wprowadzam się na Podczele????

AHABI ONE 2018-11-13 10:15

3mam kciuki, by wypaliło.

Kamil 2018-11-14 17:15

Niech się uda ????

Kris 2018-11-15 13:03

Już wszystko mamy ugadane ???? Do zobaczenia w lipcu ????

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: