Elektroniczny system kolejkowy dla interesantów w Starostwie Powiatowym

  • Redakcja TV Gawex
  • 2018-11-07 10:45:02
Elektroniczny system kolejkowy dla interesantów w Starostwie Powiatowym
  • Foto: P. Rozmus

W Wydziale Komunikacji  i Transportu Starostwa Powiatowego w Szczecinku działa już elektroniczny system kolejkowy. To doskonała wiadomość dla wszystkich interesantów chcących zarejestrować swój samochód, odebrać prawo jazdy lub dowód rejestracyjny, bowiem wzmożony „ruch” pod drzwiami wydziału stanowił częsty widok. 

Niezmiernie się cieszę, że udało się zakończyć etap montowania systemu kolejkowego w Wydziale Komunikacji. Mam nadzieję i wierzę, że bardzo mocno przyczyni się do usprawnienia obsługi interesantów oczekujących w kolejce – mówi dyrektor wydziału Beata Klimaszewska.

Działanie systemu jest bardzo proste. Na dotykowym ekranie biletomatu należy wybrać kategorię sprawy, którą chce się załatwić, następnie automat przydzieli interesanta do konkretnego stanowiska wydając właściwy bilet. Osoba zainteresowana oczekuje na swoją kolejność, następnie zostaje zaproszona komunikatem głosowym do odpowiedniego stanowiska. Dodatkowym udogodnieniem będzie internetowa rezerwacja kolejki, która pozwoli umówić się na konkretny dzień i godzinę.  Usługa zacznie działać już niebawem. 

info: Piotr Rozmus, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Szczecinku

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: