Tygodniowy raport Straży Miejskiej

  • Redakcja TV Gawex
  • 2018-11-05 12:53:36
Tygodniowy raport Straży Miejskiej
  • Foto: TV Gawex

W okresie od 29.10.2018 r. do 04.11.2018 r. strażnicy podjęli 69 interwencji w stosunku do 40 osób. Za pomocą kamer monitoringu wizyjnego operatorzy ujawni 9 zdarzeń. Zastosowano 9 blokad na koła samochodów. W pięciu przypadkach udzielano pomocy w uruchomieniu samochodów.

29.10.2018 około godziny 8:00 przy skrzyżowaniu ulic Okulickiego i Komorowskiego zgłoszono palącą się ściółkę leśną. Patrol, który udał się na miejsce zabezpieczył to miejsce do czasu ugaszenia pożaru przez PSP.

29.10.2018 r. około godziny 21:37 świadek zdarzenia telefonicznie zgłosił dyżurnemu straży miejskiej, że dwóch mężczyzn, którzy w budynku gdzie mieści się Blue Hause wybili szybę
w drzwiach. Opisał ich i podał kierunek ucieczki. Za pomocą monitoringu ustalono miejsce gdzie się znajdowali opisani mężczyźni. Wsiedli oni do samochodu Ford Tranzit. Na miejsce został wysłany patrol zmotoryzowany straży miejskiej. Strażnicy pojechali za tym  samochodem. Samochód dojechał na ul: Pilską a następnie zaczął uciekać w uliczki osiedlowe. Musiał zatrzymać się na ulicy Szarych Szeregów. Tam, wszyscy jadący tym samochodem zostali wylegitymowani a następnie przekazani Policji.

2.11.2018 około godziny 22:20 interweniowano na ul: Winnicznej gdzie zastano mężczyznę leżącego na chodniku. Skarżył się, że upadł i uderzył głową o kratkę piwniczną bloku. Posiadał widoczne obrażenia w związku z czym został przewieziony do SOR.

3.11.2018 około godziny 14:30 patrol Straży Miejskiej udał się na interwencję gdzie samochód potrącił psa. Ustalono, że pies zerwał się ze smyczy i wbiegł pod przejeżdżający samochód. Pies wraz z właścicielką został przewieziony do weterynarii, jednak psa nie udało się uratować. Należy przypomnieć właścicielom czworonogów, że w takiej sytuacji odpowiadają za zwierzę, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zniszczenia powstałe w samochodzie.

3.11.2018 około godziny 22:20 podczas patrolowania ul: JP II patrol został zatrzymany przez przechodnia i poinformowany o mężczyźnie, który leżał na chodniku przy ul: Bohaterów Warszawy. Na miejscu zastano mężczyznę upojonego alkoholem ze spodniami ściągniętymi do kolan. Dobudzono go i doprowadzono do miejsca zamieszkania. Na mężczyznę zostanie skierowany wniosek o ukaranie.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: