Reaktywacja Wielimia i Darzboru. Tego chce Porozumienie Samorządowe

  • Redakcja TV Gawex
  • 2018-10-16 15:05:59
Reaktywacja Wielimia i Darzboru. Tego chce Porozumienie Samorządowe
  • Foto: TV Gawex

Za nami kolejny przedwyborczy briefing, który tym razem zorganizowali członkowie komitetu Porozumienia Samorządowego. W spotkaniu udział wzięli kandydat na burmistrza Szczecinka doktor Wiesław Suchowiejko, a także kandydaci do Rady Miasta i Powiatu z tego ugrupowania. Tematyka briefingu to przede wszystkim sport. 

Niewątpliwie sport jest jedną z najlepszych okazji do promowania miasta na arenie ogólnopolskiej. Dlatego oprócz rozwoju samych klubów w planach jest również organizowanie wydarzeń sportowych wysokiej rangi. Podczas briefingu powrócił też temat reaktywacji Wielimia i Darzboru. 

Jedną z koncepcji Porozumienia Samorządowego jest również zmiana w funkcjonowaniu szczecineckiego basenu. Zgodnie z tą koncepcją basen miałby zostać włączony w struktury Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dodatkowym pomysłem jest to, by wybudować małą pływalnie przy szkole i tam przenieść szkolenie młodzieży. Planowane są także kolejne inwestycje infrastrukturalne, między innymi ścieżki rowerowe, nowe hale sportowe i boiska przyszkolne. 

Komentarze (1)

Trzasky 2018-10-17 15:32

W końcu coś konkretnego i na temat,brawo ! Popieram.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: