Miejskie obchody Święta Edukacji Narodowej

  • Redakcja TV Gawex
  • 2018-10-12 14:50:34
Miejskie obchody Święta Edukacji Narodowej
  • Foto: TV Gawex

14 października w całej Polsce obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. W związku z tym, dzisiaj w kinie Wolność odbyła się uroczystość, podczas której podziękowano nauczycielom za ich wkład w rozwój szczecineckiej oświaty.

Dzień Nauczyciela to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego, które co roku obchodzimy 14 października. Jako, że w tym roku data ta przypada w niedziele, to właśnie dzisiaj miasto Szczecinek zorganizowało uroczystość.

Dzisiejsza uroczystość rozpoczęła się od części oficjalnej, przemówień zaproszonych gości, a także wręczenia wyróżnień dla nauczycieli. Nie zabrakło również miejsca na część artystyczną, która została przygotowana przez uczniów szkoły podstawowej nr 7. 

Od wielu lat święto to obchodzone było wspólnie przez miasto oraz powiat. W tym roku jest jednak inaczej. Powiatowe obchody Święta Edukacji Narodowej odbędą się w poniedziałek o godzinie 12:00 w Liceum Ogólnokształcącym imienia księżej Elżbiety. 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (2)

Lidia 2018-10-13 10:01

Biednie, smutno, byle jak..... Garstka uczniów, garstka (wybrańcy?) nauczycieli...... dyrektorzy .......A gdzie pozostali nauczyciele, pozostali uczniowie?

Gosc 2018-10-15 21:43

A pozostali uczniowie i nauczyciele byli na lekcjach w szkole.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: