Briefing prasowy KO w sprawie spółki Aqua-Tur

  • Redakcja TV Gawex
  • 2018-09-28 15:14:31
Briefing prasowy KO w sprawie spółki Aqua-Tur
  • Foto: TV Gawex

Dziś (28.09) przed szczecineckim basenem odbył się krótki briefing prasowy kandydata na burmistrza z ramienia Koalicji Obywatelskiej, Daniela Raka. Odniósł się on do informacji, które ukazały się w jednej ze szczecineckich gazet, dotyczących rzekomych planów powyborczych Porozumienia Samorządowego w kwestii likwidacji spółki Aqua-Tur. Zdaniem kandydata na burmistrza, Daniela Raka, spółka ta jest dobrze zarządzana i z roku na rok cieszy się coraz to większym zainteresowaniem wśród klientów. Dlatego też trzeba ją dokapitalizować, jak również zadbać o rozwój np. rozbudowując strefę relaksu i kolejną nieckę basenową. Daniel Rak zaznaczył, iż ma nadzieje, że owe informacje nie znajdą potwierdzenia w programie wyborczym jego kontrkandydata. Relację na żywo z briefingu znajdą Państwo na naszym fanpage'u fb.

Komentarze (6)

Kozak 2018-09-28 16:55

Panie Danielu proszę dokładnie przeczytać Artykuł na temat Spółki Aqua Tur. Nikt tam nie chce zwalniać pracowników. Panie sprzątające, ratownicy, kasjerki operatorzy Są niezagrożeni a nawet mogą liczyć w przyszłości na lepszego pracodawcę jakim byłby Osir. Natomiast niepotrzebne według Autora są „sztuczne” w jego opinii stanowiska „prezesa”, księgowej, kadrowej czyli kierownictwa... Jeżeli dla kandydata na burmistrza kiljanaście milionów deficytu który „nazbierała” Spółka Aqua Tur oznacza dobre zarządzanie to gratuluje wiedzy marketingowej i optymizmu... Trzeba było ustawić z tylu tych którzy zarabiają najwięcej i to ich stanowiska będą ewentualnie niepotrzebne czyli Pani Prezes, Księgowa, Kadrowa, Kierownik???? A panie które stały z tylu to panie z serwisu i one bardzo dobrze i ciężko pracują i bez względu na to kto będzie operatorem basenu dalej będą pracować i w mojej opinii nawet będą więcej zarabiać.

BOBBY 2018-09-28 20:36

To taka specjalna ustawka, żeby D.R. wyszedł na obrońcę pracowników a przy tym straszenie, że jak na Daniela nie zagłosujesz to masz pracę bo inni to wyrzucą z roboty

Miś 2018-09-28 22:01

Pozdrawiam ADAMKA !!!!!!! ;-))))))))))))

Grześ 2018-09-29 22:07

Brawo panie Burmistrzu!!! Przez kilkanaście lat ponad 20 mln deficytu straty Aqua Tur a Pan mówi publicznie że Spółka dobrze funkcjonuje!!! Czyli co roku milionowe straty to synonim Dobrego Wyniku??? Może jakąś nową EKONOMIĘ Pan ze swoją sąsiadką ze Wzgórza wymyślił???? Nie powierzyłbym panu moich oszczędności a tym bardziej pani Prezes Basenu!!!!

Do wyborcow 2018-10-03 12:41

Nie można połączyć spółki (Aqua-Tur) z jednostką budżetową (OSiR)!!! Prawo tego zabrania. Trzeba najpierw zlikwidować spółkę lub jednostkę budżetową, a jej majątek wprowadzić do nowego tworu, który przejmie kompetencje obu tych firm. Innymi słowy bez wypowiedzeń z pracy, zmiany warunków zatrudnienia oraz zwolnień się nie obejdzie. Oszczędności pozorne, a zamieszanie gwarantowane.

mieszkaniec 2018-10-03 14:18

w swojej karierze kilka razy zmieniałem pracodawcę nie ruszając się z miejsca pracy, to kwestia podpisania kilku papierków - nowy pracodawca zachowuje warunki pracy i płacy. Spółkę Aqua Tyr utworzono, aby nie zwracać VAT, potem operację powtórzono dodając jej centrum tenisowe. To już przeszłość, spokojnie można spółkę zlikwidować, majątek przekazać do miasta lub od razu do OSiR i skupić wszystkie obiekty sportowe w mieście w jednym ręku. Na logikę - skoro OSiR zarządza halami przy szkołach, więc powinien i obiektami, jakie ma pod nosem.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: