W Saloniku Politycznym gościła Dorota Chrzanowska, kandydatka na burmistrza Bornego Sulinowa

  • Redakcja TV Gawex
  • 2018-09-27 14:52:03
W Saloniku Politycznym gościła Dorota Chrzanowska, kandydatka na burmistrza Bornego Sulinowa
  • Foto: TV Gawex

Do wyborów samorządowych pozostało już tylko nieco ponad trzy tygodnie. W chwili obecnej znane są już listy kandydatów do rad miasta, powiatu i gminy, a także ci, którzy zamierzają walczyć o najwyższe urzędy w miastach i gminach. W Bornem Sulinowie o fotel burmistrza będzie walczyło czterech kandydatów. O planach na kampanię oraz o programie wyborczym, rozmawialiśmy z Dorotą Chrzanowską, kandydatką na burmistrza Bornego Sulinowa.

Aż czterech kandydatów będzie ubiegało się w tegorocznych wyborach samorządowych o fotel burmistrza Bornego Sulinowa. Jednym z nich jest Dorota Chrzanowska, obecna Przewodnicząca Rady Powiatu, która startuje z własnego komitetu. W przeciągu ostatnich tygodni swoje poparcie dla kandydatki wyraziły dwa ugrupowania walczące o mandaty w Szczecinku, zarówno do powiatu jak i miasta – Koalicja Obywatelska oraz Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego.

Jaki pomysł na rozwój Bornego Sulinowa ma Dorota Chrzanowska? O tym w dzisiejszym (27.09) Saloniku Politycznym w telewizji Gawex.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: