Food Trucki ponownie zawitają do Szczecinka!

  • Redakcja TV Gawex
  • 2018-09-23 14:26:32
Food Trucki ponownie zawitają do Szczecinka!
  • Foto: I Festiwal Smaków Food Trucków FB

Pierwsza edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Szczecinku przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Pomimo niesprzyjającej aury Food Trucki na brak zainteresowania nie mogły narzekać. Mieszkańcy całymi rodzinami odwiedzali teren przy Muszli Koncertowej, aby popróbować najróżnorodniejszych smaków praktycznie z całego świata. Dobra wiadomość jest taka, że już 13 i 14 października Food Trucki powrócą do Szczecinka. Na wszystkich smakoszy będą czekały niecodzienne smaki, autorskie dania i wiele innych ciekawych atrakcji.

Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce. Do udziału w wydarzeniu zapraszane są najlepsze food trucki z całej Polski. Dobierane są one pod kątem różnorodności i jakości serwowanych potraw. W jednym miejscu pojawią się reprezentanci kuchni wielu krajów i kontynentów.

Wydarzenie kierowane jest do wszystkich, dużych i małych, rodzin, grup przyjaciół i każdego, kto ma ochotę na poznawanie nowych smaków. Na miejscu będzie można spróbować niecodziennych potraw, a także zrelaksować się na świeżym powietrzu, przy dobrej muzyce i wyborowym towarzystwie. Food trucki, które przyjadą na festiwal z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania przyrządzane są na miejscu, a goście mogą obserwować cały proces przygotowywania. 

O szczegółach będziemy informowali Państwa na bieżąco. 

Info:Sapik

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: