Konferencja Koalicji Obywatelskiej PO i Nowoczesnej w Szczecinku

  • KW
  • 2018-09-19 13:38:27
Konferencja Koalicji Obywatelskiej PO i Nowoczesnej w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

W Centrum Konferencyjnym Zamek odbyła się konferencja prasowa Koalicji Obywatelskiej Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej, podczas której Poseł Radosław Lubczyk wyraził swoje poparcie dla wspólnego kandydata na burmistrza miasta Szczecinek, Daniela Raka. Przedstawiono także kandydata do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego. Na spotkaniu tym pojawił się także Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, który wyraził poparcie dla działań lokalnej Koalicji Obywatelskiej.

19 września odbyła się konferencja prasowa lokalnych struktur Koalicji Obywatelskiej, podczas której Poseł Radosław Lubczyk wyraził swoje poparcie dla Daniela Raka w zbliżających się wyborach samorządowych. Uważam, że tylko zjednoczona opozycja ma szansę wygrać te wybory i odsunąć PiS od władzy w kolejnych wyborach parlamentarnych, ale musimy najpierw wygrać wybory samorządowe. Połączyły nas fundamentalne wartości takie jak praworządność, konstytucja, demokracja, Unia Europejska. Podzieleni możemy tylko przegrać. Postanowiłem nie kandydować na burmistrza Szczecinka, a swoje poparcie chciałbym przekierować na kandydata Koalicji Obywatelskiej - mówił Poseł Radosław Lubczyk.

Poparcia kandydatowi z ramienia lokalnej PO udzielił także Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz. Z wielką przyjemnością przyjechałem tutaj żeby wesprzeć moich kolegów. Przede wszystkim chciałbym wesprzeć Daniela Raka, który od 3 kadencji, czyli tyle samo ile ja jestem w samorządzie województwa, jest wiceburmistrzem Szczecinka i ja głęboko wierzę w to, że po 21 października będzie burmistrzem Szczecinka, bo potrzebna jest nie pseudo dobra zmiana, a dobra kontynuacja - powiedział Olgierd Geblewicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego.

Daniel Rak, kandydat na burmistrza miasta Szczecinek, w swoim przemówieniu zaznaczył, że nie ukrywa, iż ma dużą satysfakcję stając na czele koalicji Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. Cieszę się, że skompletowaliśmy naprawdę mocne listy (...). Nasza konwencja odbędzie się w piątek o 18:30. Przedstawimy szczegółowo program ośmiu pakietów dla Szczecinka - zapraszał Daniel Rak.

Na dzisiejszym spotkaniu z mediami przedstawiono także kandydata do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, którym jest Jakub Hardie-Douglas.

A już w najbliższy piątek, 21 września, o godzinie 18:30 w kinie Wolność odbędzie się konwencja Koalicji Obywatelskiej, podczas której przedstawiony zostanie program na zbliżające się wybory samorządowe.

Komentarze (3)

Johny 2018-09-19 14:19

Ciekawy głos w sprawie? https://zofiaagatka.blogspot.com/2018/09/ksiestwo-douglasa-czyli-jak-burmistrz.html?m=1 Oceńcie sami...

Wyborca 2018-09-20 06:55

Ludzie czy wy tego nie widzicie! Układ chce się powiększyć o nowe rodziny, TVN swoim programem tego nie zahamował, to się jeszcze bardziej rozwija. Apel do ludzi, którzy chcą zagłosować na Rak to głos skazany na porażkę tak jak on zostanie skazany. Jak w nie pierwszej instancji to w drugiej i komisarz w ratuszu wiadomo Pani Pawłowicz i koniec. Pis mu nie daruje i głos na Raka, to głos stracony, to głos na PiS

Bronek 2018-09-21 06:51

Tyle lat w Szczecinku Panie Danielu rządzicie i dopiero teraz takie pomysły? Za chwile usłyszymy pewnie że basen będziecie rozbudowywać???? 16 lat basen starzał się i robił się nudny to pewnie teraz wpadniecie na pomysł aby go rozbudować i uatrakcyjnić? Ciekawe co jeszcze usłyszymy?

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: