Kto powalczy o mandat do Rady Powiatu Szczecineckiego? [LISTA]

  • KW
  • 2018-09-18 13:39:47
Kto powalczy o mandat do Rady Powiatu Szczecineckiego? [LISTA]
  • Foto: archiwum TV Gawex

Wybory samorządowe już 21 października 2018 roku. Do 17 września, do północy, możliwe było zgłaszanie terytorialnym komisjom wyborczym list kandydatów na radnych w wyborach do rad gmin, powiatów, sejmików województw. Poniżej prezentujemy zarejestrowane listy kandydatów na radnych Rady Powiatu Szczecineckiego.

Okręg nr 1 - Miasto Szczecinek

Okręg nr 2 - Miasto i Gmina Barwice, Miasto i Gmina Borne Sulinowo, Gmina Grzmiąca

Okręg nr 3 - Miasto i Gmina Biały Bór, Gmina Szczecinek

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO

Okręg nr 1:

1     KAWCZYŃSKA Bożena Anna
2     POCZOBUT Grzegorz
3     KOTSCHY Marek
4     SUCHOWIEJKO Elżbieta Irena
5     PAWELSKI Grzegorz Waldemar
6     GAŃSKA Zofia
7     SCHULZ Maria Jolanta
8     BAJER Monika
9     SZCZEPANIAK Arkadiusz
10     KILIAN Grzegor
11     BRAMBOR Dariusz Józef
12     BIEGAŃSKI Kamil Ryszard

Okręg nr 2:

1     LIS Krzysztof Wiesław
2     NOWOSIELSKA Ewa Magdalena
3     HAJKOWICZ Tadeusz Ryszard
4     ZAJĄC Krzysztof
5     KIELING Anna
6     BUZAŁA Irena
7     MIKŁASZ Ewa
8     KOSMALA Wiesław Marian

Okręg nr 3:

1     PASTUSZEK Andrzej
2     NOWACKI Tomasz
3     WIDUCH Iwona Grażyna
4     MIERNIKOWSKA Halina Maria
5     PODPORA Adam Władysław

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Okręg nr 1:

1     LEWCZUK Sebastian Maria
2     DYMIŃSKI Wiesław Kazimierz
3     SIWIŃSKI Robert
4     SOBOLEWSKA Daria Dagmara
5     HORYD Bożena
6     PIETRUSZEWSKA Sylwia
7     DOMAŃSKA-ŻURKOWSKA Anna
8     KASZAK Beata Joanna
9     MACKIEWICZ Aleksander
10     PROKOPIAK Piotr

Okręg nr 2:

1     ONYSZKO Mirosław Jan
2     ARCIUSZKIEWICZ Wiesław Jan
3     GNAŚ Stanisław
4     CHADEJA Wioletta Danuta
5     ONYSZKO Mariola Jadwiga
6     LEWICKA Małgorzata

Okręg nr 3:

1     GRZYWACZ Robert
2     MOŻUCH Paulina Beata
3     BŁASZCZUK-JURCZAK Wanda Maria

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg nr 1:

1     FABISIAK Robert Stanisław
2     STASIUK Marek Jan
3     JANKOWSKI Cezary Tadeusz
4     LATKOWSKI Tomasz Artur
5     TOMCZYK Ewa
6     WORONIK Mirosław
7     KALETA Wojciech Ryszard
8     DYMNY Roman Janusz
9     SERWATKA Joanna Maria
10     ROSA Dorota Iwona
11     BENDZA Małgorzata
12     BURDZIEJ Stanisława Wiesława

Okręg nr 2:

1     GÓRKA Arkadiusz Krzysztof
2     SKOWRONEK Tomasz
3     GAJEWSKA-TRANBOWICZ Iwona Dorota
4     WAŁASZCZYK Edward
5     BŁASZCZYK Grzegorz
6     PYTEL Barbara
7     DZIUBA-BARTNIK Celina
8     RYMAR Anna

Okręg nr 3:

1     BRYSIAK Zdzisław
2     WÓJTOWICZ Andrzej
3     WAJDA Teresa
4     CEMBAŁA Jadwiga
5     SZWAŁEK Wiesław

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Okręg nr 1:

1     HARDIE-DOUGLAS Jerzy
2     KRAWCZYK Andrzej Witold
3     RAK Renata Urszula
4     KAŹMIERSKI Maciej Adam
5     MAKSELON Maciej Hubert
6     GRONDYS Grzegorz
7     MARKANICZ Ireneusz Grzegorz
8     MICHALCZEWSKA-ZASTAWNA Bogusława
9     SZYSZKOWSKA Sylwia
10     BALON Katarzyna Lucyna
11     WACHOWICZ-KRAM Danuta Maria
12     DYWIZJUSZ Jarosław Piotr

Okręg nr 2:

1     WOJCIECHOWSKI Jacek Marek
2     WIĘCKOWSKI Wojciech Benedykt
3     BULCZAK Marek
4     PASTUSZKA Jan
5     SUSIAK Ewelina
6     PILIPIEC Krzysztof
7     GÓRNIAK Michalina Joanna
8     KROSMAN Barbara Magdalena

Okręg nr 3:

1     NADOLSKA Barbara Jolanta
2     ŻYDAŁOWICZ Paweł Rafał
3     BUDKA Justyna
4     FUDALI Krzysztof
5     KOWALSKA Aldona

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH MIEJSKI K.BEREZOWSKI

Okręg nr 1:

1     KLIMOWICZ Zbigniew Eugeniusz
2     BEREZOWSKI Konrad
3     KUCZERKA Magda

Okręg nr 2:

1     ŁOPACKI Szymon Bolesław
2     PIETRASZEWSKI Waldemar
3     KLEPCZAREK Agnieszka Iwona

Komentarze (1)

Gosc 2018-09-19 10:13

Czy ktos kto ma burdel w zyciu osobistym moze godnym zaufania?

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: