To oni powalczą o mandaty do Rady Miasta Szczecinek w październikowych wyborach

  • KW
  • 2018-09-18 11:44:45
To oni powalczą o mandaty do Rady Miasta Szczecinek w październikowych wyborach
  • Foto: archiwum TV Gawex

Wybory samorządowe już 21 października 2018 roku. Do 17 września, do północy, możliwe było zgłaszanie terytorialnym komisjom wyborczym list kandydatów na radnych w wyborach do rad gmin, powiatów, sejmików województw. Poniżej prezentujemy zarejestrowane listy kandydatów na radnych Rady Miasta Szczecinek.

Komitet Wyborczy KWW RUCH MIEJSKI K. BEREZOWSKI

1) Okręg wyborczy nr 1:
a) Beata Anna Paszkiewicz,
b) Jarosław Roman Brancewicz,
c) Mariusz Piotr Wentowski,
d) Mirosława Jolanta Klejnocka,
e) Weronika Halina Petruk,
f) Mariusz Klepacki.

2) Okręg wyborczy nr 2:
a) Krzysztof Władysław Berezowski,
b) Barbara Dorota Kaucka-Hudyma,
c) Tadeusz Kulicki,
d) Lucyna Hanna Żurkowska,
e) Natalia Sokulska.

3) Okręg wyborczy nr 3:
a) Tomasz Romuald Czołowski,
b) Piotr Gerard Tuczyński,
c) Anna Barbara Łukaszewicz-Perska,
d) Marek Bublej,
e) Natalia Brajer.

4) Okręg wyborczy nr 4:
a) Zbigniew Marian Michałowski,
b) Danuta Dulko,
c) Ryszard Przeworski,
d) Ryszard Stanisław Glit,
e) Patrycja Agnieszka Brancewicz.

Komitet Wyborczy KW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PS

1) Okręg wyborczy nr 1:
a) Janusz Maria Rautszko,
b) Dariusz Jan Siubdzia,
c) Karolina Agnieszka Filowiat,
d) Paweł Dariusz Skobel,
e) Anetta Eliza Bibik-Mularczyk,
f) Anna Beata Pacałaty,
g) Lucyna Dyrla,
h) Piotr Kochański.

2) Okręg wyborczy nr 2:
a) Wiesław Jacek Suchowiejko,
b) Maciej Jerzy Batura,
c) Zdzisław Marian Miechowiecki,
d) Robert Jacek Jasek,
e) Anna Barbara Guzik-Sobolewska,
f) Beata Małgorzata Piątkiewicz,
g) Małgorzata Romualda Guzowska.

3) Okręg wyborczy nr 3:
a) Krzysztof Sławomir Leśniewski,
b) Barbara Stanisława Morawska,
c) Radosław Cezary Wąs,
d) Dorota Anna Patkowska,
e) Roman Romaniuk,
f) Maria Danuta Kadeta,
g) Irena Artymko.

4) Okręg wyborczy nr 4:
a) Małgorzata Arieta Kubiak-Horniatko,
b) Remigiusz Grochowski,
c) Beata Klimaszewska,
d) Piotr Rozmus,
e) Janusz Krzysztof Sienkiewicz,
f) Jadwiga Nowak,
g) Krystyna Berdyńska.

Komitet Wyborczy KKW SLD LEWICA RAZEM

1) Okręg wyborczy nr 1:
a) Andrzej Antoni Bratkowski,
b) Stefan Bronisław Golszewski,
c) Małgorzata Bożena Szczęsna,
d) Marian Józef Rybicki,
e) Halina Teresa Zbijowska.

2) Okręg wyborczy nr 2:
aj Roman Mirosław Miazga,
b) Wiesław Józef Szczęsny,
c) Małgorzata Marta Markowska,
d) Irena Teresa Walentów,
e) Krystyna Rzepkowska.

3) Okręg wyborczy nr 3:
a) Wojciech Grzegorz Milewski,
b) Marlena Anna Grodzka-Bohdan,
c) Teresa Anna Mendyk-Szostak,
d) Krzysztof Paweł Żurkowski,
e) Helena Czesława Szypulska.

Komitet Wyborczy KWW Marcina Bedki

1) Okręg wyborczy nr 1:
a) Marcin Grzegorz Bedka,
b) Marek Drozd,
c) Mateusz Jan Padewski,
d) Adrian Kozubowski,
e) Magdalena Aleksandra Kubicka,
f) Monika Izabela Czapiewska,
g) Natalia Anna Mostowska.

2) Okręg wyborczy nr 2:
a) Roman Matuszak,
b) Łukasz Kurek,
c) Dorota Karmen Boksza-Bedka,
d) Barbara Ratajczak,
e) Żaneta Halina Beba.

3) Okręg wyborczy nr 3:
a) Mariusz Ratajczak,
b) Dagmara Hemperek,
c) Justyna Maria Machajewska,
d) Teresa Jadwiga Ambros-Matuszak,
e) Krzysztof Jan Dydo.

4) Okręg wyborczy nr 4:
a) Ewelina Katarzyna Wieczorek,
b) Zbigniew Furyk,
c) Jerzy Janusz Mazur,
d) Szymon Adam Śliwka,
e) Ewelina Meller.

Komitet Wyborczy KKW Platforma Nowoczesna Koalicja Obywatelska

1) Okręg wyborczy nr 1:
a) Daniel Tomasz Rak,
b) Magdalena Maria Lubczyk,
c) Marcin Kaszewski,
d) Angelika Markiewicz,
e) Jerzy Kania,
f) Ewa Anna Ogrodzińska,
g) Ryszard Pazoła,
h) Izabela Krystyna Lenieć.

2) Okręg wyborczy nr 2:
a) Grażyna Kuszmar,
b) Barbara Celej,
c) Krzysztof Zawada,
d) Marcin Janusz Bocheński,
e) Lidia Magdalena Pieńkos,
f) Paulina Peciak-Nazarewska,
g) Zdzisław Zdanowicz.

3) Okręg wyborczy nr 3:
a) Małgorzata Teresa Bała,
b) Katarzyna Zofia Dudź,
c) Tadeusz Leon Giłka,
d) Jacek Adam Lesiuk,
e) Bożena Jadwiga Kania,
f) Tadeusz Jakub Chruściel,
g) Szymon Dominik Kiedel.

4) Okręg wyborczy nr 4:
a) Marek Jerzy Ogrodziński,
b) Edyta Joanna Wojnicz,
c) Beata Wełk,
d) Jacek Brynkiewicz,
e) Małgorzata Iwona Kuszmar,
f) Marian Andrzej Zieliński,
g) Marek Bogdanowicz.

Komitet Wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość

1) Okręg wyborczy nr 1:
a) Jerzy Dudź,
b) Zbigniew Bogusław Kołodziejczak,
c) Romuald Jan Wiśniewski,
d) Anna Elżbieta Radzymińska,
e) Karolina Joanna Matemisz,
f) Mirosław Kotur,
g) Izabela Maruszewska,
h) Monika Dziemianko.

2) Okręg wyborczy nr 2:
a) Tomasz Wójcik,
b) Paweł Adam Rybak,
c) Jakub Juniewicz,
d) Małgorzata Teresa Sobczyk,
e) Sylwia Elżbieta Lamczyk-Sobolewska,
f) Joanna Stasiuk,
g) Stanisław Stefański.

3) Okręg wyborczy nr 3:
a) Szymon Norbert Cieślar,
b) Andrzej Jacek Grobelny,
c) Radosław Świtek,
d) Wojciech Stypa,
e) Arleta Anna Basiewicz,
f) Paula Burdziej,
g) Edyta Kwak,

4) Okręg wyborczy nr 4:
a) Joanna Zuzanna Pawłowicz,
b) Paweł Stanisław Kwak,
c) Krzysztof Sobczyk,
d) Wiesław Arendacz,
e) Grzegorz Marek Sochaj,
f) Anna Agnieszka Wdowiak,
g) Anna Janina Dziemianko.

Komentarze (1)

Obywatel 2018-10-19 08:38

Kaniowie do korytka ciagna. Skonczyla sie fucha dyrektorska teraz zona musi dorobic w miescie. Poparcie kleru jest wiec nie ma sie o co martwic????

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: