Ulica Trzesiecka zostanie otwarta pod koniec września

  • KW
  • 2018-09-14 12:12:09
Ulica Trzesiecka zostanie otwarta pod koniec września
  • Foto: TV Gawex

Remont ulicy Trzesieckiej rozpoczął się na początku maja br. Od tamtego czasu prowadzone są intensywne prace budowlane. Jak podaje nam Piotr Rozmus, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Szczecinku, aktualnie wszystko idzie zgodnie z planem, a zakończenie całej inwestycji nastąpi pod koniec października br.

W związku z prowadzonymi pracami, w lipcu br., zamknięto ulicę Trzesiecką dla ruchu kołowego i wprowadzono objazd. Dojazd do ulicy Trzesieckiej odbywa się od drogi wojewódzkiej nr 172 przez ulicę Turystyczną. Wyjazd z ulicy Trzesieckiej do centrum Szczecinka lub w kierunku Połczyna-Zdroju przez ulicę Turystyczną i drogę wojewódzką 172 (tak zwana "mała obwodnica"). Niebawem jednak powyższe utrudnienia dla kierowców się skończą, gdyż prace idą zgodnie z harmonogramem zakładającym, że ulica Trzesiecka zostanie otwarta pod koniec września.

Aktualnie na remontowanej ulicy została już położona nowa warstwa bitumiczna na dwóch odcinkach, a mianowicie od ulicy Karlińskiej do Sójczego Wzgórza oraz od ronda przy drodze nr 172 w stronę Szczecinka. Prace dotyczące budowy chodników, krawężników nadal trwają, jednak większość tych elementów została już wykonana. W najbliższych dniach rozpocznie się też budowa parkingu nieopodal jeziora.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: