Akademia Piłkarska Szczecinek powróciła na boisko

  • KW
  • 2018-09-13 15:43:43
Akademia Piłkarska Szczecinek powróciła na boisko
  • Foto: AP Szczecinek FB

Akademia Piłkarska Szczecinek wznawia rozgrywki po wakacyjnej przerwie. Poszczególne grupy wiekowe powróciły już do treningów, a także do rywalizacji w rozgrywkach ligowych. Zapowiada się intensywny sezon pełen wyzwań i miejmy nadzieję sukcesów młodych piłkarzy.

Dla młodych piłkarzy z Akademii Piłkarskiej Szczecinek wakacje się skończyły. Po 2 miesiącach odpoczynku czas wrócić do treningów, a także rozgrywek młodzieżowych, które również już wystartowały. Wrzesień to już intensywna praca i powrót do treningów. Część grup spotyka się już w sierpniu, niektóre były na obozie przygotowawczym w Ustroniu Morskim. We wrześniu startuje również grupa naborowa, w tym roku to rocznik 2013 i młodszy trenowany przez Doriana Pacałatego i Piotra Kusiaka - mówi nam Prezes AP Szczecinek Szymon Bibik.

Jeżeli chodzi o samo funkcjonowanie to niewiele się zmienia. Akademia kontynuuje obrany wcześniej kierunek, rozwijając przy tym swoje zaplecze i struktury. Między innymi powiększa się grono trenerów, kolejne osoby zdobywają uprawnienia. Okazji do kibicowania młodym piłkarzom jak co roku będzie wiele, a szczegółowe rozpiski meczów i turniejów znajdą Państwo na stronie akademii.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: