Przewodnicząca powiatowych struktur PiS Małgorzata Golińska gościem w programie ''Salonik Polityczny''

  • KW
  • 2018-09-13 09:08:54
Przewodnicząca powiatowych struktur PiS Małgorzata Golińska gościem w programie ''Salonik Polityczny''
  • Foto: TV Gawex

W miniony piątek poznaliśmy kandydatów, którzy powalczą o najwyższe urzędy w miastach i gminach powiatu szczecineckiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. O planach na kampanię oraz o programie wyborczym kandydatów rozmawialiśmy z szefową powiatowych struktur PiS, Małgorzatą Golińską.

Kampania wyborcza ruszyła pełną parą. W piątek, 7 września, mieszkańcy naszego regionu poznali kandydatów na wójtów i burmistrzów miast i gmin powiatu szczecineckiego. Okazuje się, że lokalna prawica pójdzie razem do wyborów pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości. Co było powodem połączenia sił oraz na czym będzie się opierała kampania wyborcza Prawa i Sprawiedliwości - o tym wszystkim rozmawiamy w kolejnym Saloniku Politycznym, którego gościem jest szefowa struktur powiatowych PiS Małgorzata Golińska.

Oglądając program dowiedzą się również Państwo jak wygląda obecna współpraca Poseł Golińskiej z władzami miasta oraz czy zawiązała się nieoficjalna koalicja pomiędzy Porozumieniem Samorządowym i PiSem. Emisja programu w czwartek, 13 września, w TV Gawex. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: