''PiS wziął miliony'' - ''konwój wstydu'' ponownie nad Trzesieckiem

  • KW
  • 2018-09-11 11:35:30
''PiS wziął miliony'' - ''konwój wstydu'' ponownie nad Trzesieckiem
  • Foto: TV Gawex

Po raz pierwszy ''konwój wstydu'' zawitał nad Trzesiecko w kwietniu br. Wówczas na mobilnych banerach widniało 50 polityków i działaczy związanych z partią rządzącą oraz informacja o otrzymanych z budżetu państwa wysokich premiach finansowych. Druga odsłona tej akcji rozpoczęła się na początku września w Warszawie i z każdym dniem rozprzestrzenia się na teren całego kraju. Dotarła także do Szczecinka. Mobilne banery można oglądać na ulicach miasta.

Ruszyliśmy żeby pokazać Polakom prawdę o PiS (...). Pokazujemy prawdziwe oblicze PiS - to partia ludzi zachłannych, bezkarnych, bez planu dla Polski. Ich jedyny plan to napchać sobie kieszenie - czytamy na Twitterze Platformy Obywatelskiej. "PiS wziął miliony, a chleb zaraz będzie po 10 zł'', ''PiS wziął miliony, a wszystko drożeje'', ''PiS wziął miliony, a tanich mieszkań nie ma'' - takie hasła zauważyć można na dwustronnych billboardach zarzucających partii rządzącej między innymi pazerność, niegospodarność czy niewywiązywanie się z obietnic wyborczych.

Komentarze (2)

pies 2018-09-11 16:00

To jest takie płytkie że dziwię sie że takie coś pokazujecie.To jest właśnie dowód koronny na to że PO nie ma programu Jedyne co im pozostało to oczernianie innych Wieś śpiewa i tańczy

kali 2018-09-12 21:30

Po wygranych wyborach Pis POpaprancy będą wymyślać nie stworzone teorie spiskowe o sfałszowanych wyborach . Tak ciężko im oddać cieplutkie posady , a może obawiają się że Pis dotrze do przekrętów i nowych afer .

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: