Protesty podczas wizyty w Szczecinku wicepremier Beaty Szydło [WIDEO]

  • Redakcja TV Gawex
  • 2018-09-08 09:31:15
Protesty podczas wizyty w Szczecinku wicepremier Beaty Szydło [WIDEO]
  • Foto: R.Wełnic

Piątkowa wizyta w Szczecinku wicepremier Beaty Szydło nie obyła się bez protestów. Przed spotkaniem grupa protestujących, ubranych w koszulki z napisem „KONSTYTUCJA” pojawiła się przed CEEIRJ. Oponenci „przywitali” wicepremier hasłami „precz z komuną” i „konstytucja”. Na spotkanie do sali Centrum nie zostali oni wpuszczeni z powodu małej ilości miejsc. Nieoficjalnie mówi się, że decyzja ta była podyktowana obawami o zakłócanie konferencji, na której miały paść nazwiska osób ubiegających się o urząd burmistrzów i wójtów w powiecie szczecineckim. Od początku całe spotkanie ochraniała policja i studziła nastroje obydwu stron.

Materiały wideo: Szczecinek i okolice "Jak tu pięknie"

https://www.facebook.com/szczecinek.otulak/

 

Protesty podczas wizyty w Szczecinku wicepremier Beaty Szydło [WIDEO]

Komentarze (7)

Halina 2018-09-08 18:54

Szczecinek ma 40000 mieszkańców a krzyczało kilkanaście osób.

Krzysztof 2018-09-08 23:04

Bo pozostali byli w pracy:)

kod stop 2018-09-08 23:08

Same emerytki. Ciekawe kto je sponsoruje? Może szpiony z FSB ? Nie jestem PISowcem - jestem za demokracją. Skoro demokratycznie wygrali wybory to niech rządzą. Nie czuję w żaden sposób żeby za ich rządu jakoś gorzej mi się żyło. A rzekłbym nawet że lepiej. Czuję się bezpiecznie (wiemy o co chodzi), biorę 500+, ja i moja żona ciężko pracujemy bez przerw od wielu lat. Płacimy podatki. Czujemy się Polakami. Myć garów w Anglii też nie mam zamiaru. A paniom emerytkom proponuję wyłączyć TVN24 i częściej wychodzić na dwór - na pewno wyjdzie Wam to na zdrowie.

Nil 2018-09-09 10:30

Hehe, znajome twarze. Ciekawe co te babcie wiedzą o Konstytucji ?

Rycho 2018-09-09 12:00

A jedna niby Kaczora nie lubi a na żółto się odwaliła, może ją odrzucił to zła!!!!????

gj 2018-09-09 16:37

Tak głośno krzyczano o konstytucji i wolności. Dlaczego te osoby nie szanują jej sami. W swojej wolności przyszłam na spotkanie z panią premier razem ze swoją córką. Chciałam w spokoju spotkać się z osobą, którą bardzo szanuję za to jakim jest człowiekiem, a nie do jakiej partii należy. Uniemożliwili mi spokojne odbycie tego spotkanie i posłuchania pani premier"krzykacze", którzy odniosłam takie wrażenie sami nie wiedzą, o co im chodzi. Są pełni nienawiści. Szanuję panią premier między innymi za to, że pokazała nam wszystkim, że możemy się ze sobą nie zgadzać, a mimo to spokojnie i merytorycznie rozmawiać na argumenty. Przykro mi, że w moim ukochanym mieście spotkały ją takie nieprzyjemności. Zanim się coś zrobi trzeba pomyśleć czy warto i czy ta akurat okazja jest ku temu odpowiednia. Myślenie nie boli.

gość 2018-09-10 13:54

W pełni popieram KOD STOP

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: