Marcin Bedka gościem czwartkowego wydania programu ''Salonik Polityczny'' w TV Gawex

  • KW
  • 2018-09-06 07:49:43
Marcin Bedka gościem czwartkowego wydania programu ''Salonik Polityczny'' w TV Gawex
  • Foto: TV Gawex

Już dziś (06.09) w Telewizji Gawex zobaczą Państwo kolejny odcinek programu Salonik Polityczny, gdzie głównym poruszanym tematem są zbliżające się wybory samorządowe. Tym razem naszym gościem będzie aktualny radny Rady Miasta, a także założyciel komitetu wyborczego – Marcin Bedka.

27 sierpnia upłynął termin rejestracji komitetów na wybory samorządowe, które odbędą się 21 października. Na liście komitetów ogłoszonych w Szczecinku pojawiło się kilka zaskoczeń, które związane są przede wszystkim prawą stroną sceny politycznej. Do niedawna staraliśmy się pójść wspólnym komitetem. Tak naprawdę do końca zeszłego tygodnia ja byłem kandydatem na radnego z komitetu Prawa i Sprawiedliwości, ale niestety tak się stało, że dzisiaj prawdopodobnie, bo na razie jest to wszystko w organizacji, będę startował z własnego komitetu i prawdopodobnie będę kandydatem na burmistrza -  mówi w programie Salonik Polityczny Marcin Bedka.

Na liście zgłoszonych komitetów pojawiło się zarówno Razem Dla Szczecinka, Komitet Wyborczy Marcina Bedki, a do tego dochodzi oczywiście komitet Prawa i Sprawiedliwości. W programie zapytaliśmy aktualnego radnego RDS Marcina Bedkę między innymi o przyczyny takiego podziału.

Cała rozmowa z Marcinem Bedką w czwartkowym wydaniu programu "Salonik Polityczny". Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: