Baja Szczecinek w ostatni weekend września

  • KW
  • 2018-09-05 08:38:57
Baja Szczecinek w ostatni weekend września
  • Foto: archiwum TV Gawex

Rajdy spod szyldu Baja odbywają się w naszym regionie od wielu lat. Była Baja Drawsko i ogólnopolska eliminacja Pucharu Świata, czyli Baja Poland. Po raz drugi do tego grona dołączy Szczecinek i już w ostatni weekend września samochody terenowe z całej Polski i także Europy zawitają nad Trzesiecko, aby wziąć udział w 5. rundzie Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych 2018.

Rajd składał się będzie z trzech etapów. Pierwszy etap to Rajdowe Mistrzostwa Polski Samochodów Terenowych, czyli wyścigi najwyższej klasy samochodów posiadających licencje Polskiego Związku Motorowego, drugi etap to Rajdowy Puchar Polski Samochodów Terenowych i Dacia Duster Elf Cup, trzeci to Puchar Polski Rajdów Baja dla samochodów terenowych, motorów, motocykli i quadów.

Poszczególne odcinki rajdów odbywać się będą zarówno w Szczecinku, jak i wybranych atrakcyjnych terenach wokół miasta. Główny punkt serwisowy, czyli miasteczko rajdowe, zorganizowane będzie na placu koncertowym przy ulicy Kołobrzeskiej. Impreza potrwa w dniach 28-29 września 2018.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: