The Voice of Poland: Daria Adamczewska będzie walczyć o zwycięstwo w drużynie Piotra Cugowskiego [WIDEO]

  • KW
  • 2018-09-02 22:30:51
The Voice of Poland: Daria Adamczewska będzie walczyć o zwycięstwo w drużynie Piotra Cugowskiego [WIDEO]
  • Foto: https://voice.tvp.pl/

Pochodząca spod Szczecinka Daria Adamczewska wystąpiła w pierwszym odcinku programu emitowanego w TVP "The Voice of Poland'' i zakwalifikowała się do kolejnego etapu, dołączając do drużyny Piotra Cugowskiego.

Historia pokazała, że zaczynając od hitu Whitesnake można wygrać ten program. Daria postawiła na „Here I Go Again” i również się nie zawiodła. Spełniło się jej największe marzenie i zaśpiewała ze swoim idolem - czytamy na stronie internetowej programu ''The Voice of Poland''. Występ Darii mogliśmy podziwiać na antenie TVP w minioną sobotę. 

"The Voice of Poland" to muzyczny talent show, który odniósł spektakularny sukces na świecie. Polska edycja programu obecna jest na antenie Dwójki od 2011 roku i cały czas cieszy się ogromną popularnością. Podczas pierwszego etapu wokaliści spróbują zaczarować swoim głosem trenerów (Grzegorza Hyżego, Patrycję Markowską, Piotra Cugowskiego i Michała Szpaka). Podczas "Przesłuchań w ciemno" każdy z trenerów weźmie pod swoje skrzydła 12 uczestników. Następnie wybrani wokaliści wezmą udział w etapie pod nazwą "Bitwa". Na etapie bitew wokaliści podzieleni na duety stoczą muzyczne starcia, a trenerzy wybiorą jednego zwycięzcę. Przed finałem wokalistów czeka "Nokaut" - na tym etapie trenerzy wybiorą czwórkę finalistów, którzy będą walczyć w finale o tytuł "Najlepszego Głosu w Polsce". Zwycięzca otrzyma tytuł „The Voice of Poland – Najlepszy Głos” oraz nagrodę w postaci oferty zawarcia kontraktu płytowego z wytwórnią Universal Music Polska. O tym, kto zostanie najlepszym głosem w Polsce zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS. 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: