Piknik rodzinny w Kronospanie [ZAPROSZENIE]

  • KW
  • 2018-08-10 09:28:53
Piknik rodzinny w Kronospanie [ZAPROSZENIE]
  • Foto: Kronospan

Zapowiada się bardzo kolorowe zakończenie tygodnia. Już w najbliższą niedzielę (12 sierpnia) od godziny 12:00 Kronospan zaprasza mieszkańców Szczecinka na Piknik Rodzinny z UTWS, który odbędzie się przy Centrum Badań i Rozwoju przy ul. Waryńskiego 1. Dmuchany plac zabaw, animacje dla dzieci czy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, to tylko niektóre z atrakcji przewidzianych w trakcie wydarzenia. Wszystko to okraszone solidną porcją informacji na temat nowoczesnego filtru UTWS. Wieczór umili jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów – Bayer Full.

Wakacje to znakomity czas na spędzanie czasu z rodziną na powietrzu. Kronospan Szczecinek zaprasza w najbliższą niedzielę od godziny 12:00 wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału we wspólnej zabawie z zespołem BAYER FULL, gdzie na przyzakładowym terenie Centrum Badawczo Rozwojowego (byłe tereny PKP) odbędzie się Piknik Rodzinny. Tym samym każdy będzie miał możliwość zobaczenia z bliska najnowocześniejszej instalacji ochrony powietrza, jaką jest UTWS z elektrofiltrem, będącej efektem wielomiesięcznej pracy zespołu specjalistów światowej klasy. Inwestycja na rzecz poprawy jakości powietrza w mieście, to dla nas powód do świętowania. Chcemy tę radość przeżywać wspólnie w mieszkańcami Szczecinka. Kończymy jeden z etapów modernizacji naszej największej linii produkcyjnej. Chcemy się tym podzielić z mieszkańcami, zwłaszcza, że inwestycja ta ma poprawić komfort życia w naszym mieście - mówi Krzysztof Aleksandrowicz, członek Zarządu Kronospan Szczecinek.

Firma przygotowała dla odwiedzających moc atrakcji. Całość wydarzenia rozpocznie się o godzinie 12:00 przy Centrum Badań i Rozwoju (ul. Waryńskiego 1 w Szczecinku). Każdy odwiedzający będzie mógł wziąć udział w Warsztatach UTWS, gdzie specjaliści podczas krótkiej prezentacji opowiedzą o najnowocześniejszym systemie. Dla każdego z uczestników warsztatów przewidzieliśmy poczęstunek. Lato, muzyka i piknik wielu kojarzą się z jednym – grill i my właśnie na tego grilla zapraszamy. Dla najmłodszych również przewidzieliśmy specjalne menu – mówi Adrian Kilan z Kronospan Design Center. Popcorn czy wata cukrowa zapewne zadowoli niejednego małego zucha - dodaje.

Oprócz kulinarnych atrakcji najmłodsi będą mogli zupełnie na darmo skorzystać z dmuchanych zamków, malowania twarzy czy obejrzą pokaz szczudlarzy. Swój udział zapowiedziała także Komeda Powiatowa Policji w Szczecinku oraz Straż Miejska. Funkcjonariusze zapraszają do Miasteczka Ruchu Drogowego, gdzie zarówno dzieci i dorośli będą mogli zaczerpnąć wiedzy na temat bezpieczeństwa na drodze – mówi Agata Grela z Kronospan Design Center.

W trakcie wydarzenia przedstawiciele firmy Kronospan przekażą na ręce pracowników dojeżdżających do fabryki na dwóch kółkach kaski rowerowe. KRONObike to najnowszy projekt w ramach realizowania polityki na rzecz bezpieczeństwa zatrudnionych w firmie. Wielu naszych pracowników dojeżdża do pracy rowerem. Pomyśleliśmy, że chcemy zadbać o ich bezpieczeństwo nie tylko na terenie fabryki, ale także w drodze do pracy, stąd właśnie ta akcja. Takie same kaski będą mogli zdobyć uczestnicy niedzielnego pikniku – mówi Paweł Krzemiński HR Kronospan. Przedstawiciele Zarządu firmy Kronospan wręczą nagrody dla zwycięskich drużyn walczących w ramach KRONOcup – turnieju piłki siatkowej rozgrywanego pomiędzy pracownikami.

Każdy z przybyłych gości ma szanse zdobyć niezwykle wartościowe nagrody. Przewidzieliśmy konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami takimi jak 65” telewizor, konsola do gier czy robot kuchenny. Będą także talony do sklepów – dodaje Jakub Piniarski HR Manager w Kronospan Szczecinek. Od godziny 13:00 do 17:00 uczestnicy pikniku będą mogli oddać krew w specjalnym autobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie. Całość wydarzenia zamkną koncerty o godzinie 17:00 Baby Full, a o 18:00 znany i lubiany Bayer Full. Organizatorzy zapraszają do skorzystania z darmowej komunikacji publicznej, która będzie dowozić na teren pikniku. Przystanki komunikacji publicznej (specjalne autobusy – UWAGA – TO NIE JEST KOMUNIKACJA MIEJSKA):

·        Koszalińska

·        Kościuszki/Szpital

·        1 Maja / Jana Pawła II

·        Netto

·        Warcisława IV/Wiśniowa II

·        PIKNIK RODZINNY

info: Kronospan

Piknik rodzinny w Kronospanie [ZAPROSZENIE]
  • Foto: Kronospan

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: