Wypadek pod Ostropolem. Nie żyje 4-letnia dziewczynka

  • KW
  • 2018-07-30 09:45:50
Wypadek pod Ostropolem. Nie żyje 4-letnia dziewczynka
  • Foto: OSP Barwice

Tragiczny w skutkach okazał się być niedzielny wypadek na drodze nr 172 pomiędzy Ostropolem a Barwicami. W koszalińskim szpitalu zmarła 4-letnia dziewczynka.

Przypomnijmy, wypadek dwóch samochodów miał miejsce w niedzielę (29.07) w godzinach popołudniowych na drodze wojewódzkiej nr 172 w okolicy miejscowości Ostropole. W wyniku zderzenia jeden z samochodów zatrzymał się na drodze, a drugi w pobliskim rowie. 6 osób zostało poszkodowanych, w tym 2 dzieci - wszyscy zostali zabrani przez 3 Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz 3 śmigłowce LPR do szpitali. Podczas działań służb przez kilka godzin występowały utrudnienia w ruchu.

Na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki Opel najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego zjechał prawą stroną na pobocze. Potem powrócił kołami na jezdnię, gdzie zjechał na przeciwny pas ruchu uderzając czołowo w prawidłowo jadący pojazd marki Renault, gdzie jechała kobieta z trójką dzieci, po czym opel wpadł do rowu. 6 osób zostało przetransportowanych do szpitala, tam zmarła 4-letnia dziewczynka. Teraz policja ustala wszelkie okoliczności tego zdarzenia - informuje st. sierż. Ewa Żaglewska z KPP w Szczecinku.

Komentarze (16)

JOLKA 2018-07-30 10:14

SZKODA DZIECKA.A WSZYSTKO PRZEZ BRAWURĘ I LEKKOMYŚLNOŚĆ JAKIEGOŚ IDIOTY.ZABRAĆ PRAWKO.

Alen 2018-07-30 11:00

Mam nadzieję,że sprawcy z tego wyjda i zgniją w więzieniu. Nie dziwię,że tak to się skończyło.Towarzystwo dobrze znane w okolicy.Co chwilę inne auta. Dziwię się ,że takim złomem jechał,bo zazwyczaj buja się lepszymi furami.

Iwona 2018-07-30 11:33

???????????????????? Dlaczego życie jest tak okrutne

Lewy 2018-07-30 11:53

Kto jechal tym oplem??

Damiano 2018-07-30 12:52

Można wiedzieć kto jechał oplem?

Michał 2018-07-30 13:43

Kara śmierci dla sprawcy wypadku!!!

Don 2018-07-30 13:52

Barwicka hołota, zaorać i zasypać te zagłębie debilizmu i idiotów.

Kriss 2018-07-30 16:40

z relacji strażaków którzy udzielali pomocy od sprawcy wypadku było czuć alkohol...Mam nadzieje ze zdechnie w szpitalu czego mu serdecznie życzę !!!

Iza 2018-07-30 18:24

Piórko i buchol

ja 2018-07-30 21:26

przylaczam sie do powyzszych zyczen. serce sciska jak pomysle o tej dziewczynce. do domu mieli parenascie kilometrow, a taka gnida zniszczyla rodzinie zycie...

Grzechu 2018-07-30 21:36

Wszystko jasne oplem jechal ktos swiezy bez jakiegos kolwiek doswiadczenia i spowodowal wypadek moim zdaniem to ta osoba powinna zginac wypadku a nie dziecko ktore mialo jeszcze przed soba tyle zycia.

Edek 2018-07-30 21:44

Bez prawka , po alkoholu ładnie Filip ładnie

Hmmm 2018-07-30 22:30

Dziwne jest to ze w tym.artykule niee napisali ze sprawcy wypadku byli pod wplywem alkoholu tylko opisuja ze wypadli z drogi zal.

Mała 2018-08-01 16:37

Mam nadzieję że poczeka na kolegę bo samemu wstyd pokazać się stwórcy.Zniszczyl nie tylko swoją ale i inną rodzinę.Nie zapomnicie w drodze spojrzeć w oczy tej czterolatce

Rob 2018-08-02 09:21

To wszystko jest za późno. Po wypadku w poniedziałek policji na barwicach ....tylko koguty się świeca. A gdzie o i są jak zapiedalaja dzień i noc przez barwiące ponad 100km parkują gdzie chcą, nawet przez pasy ciężko przejść.. łapią na każdym kroku pijaczkow z ławki a za plecami zapiedalaja całymi dniami . Szkoda gadać szkoda . Państwo policyjne ,uebia za byle co a reszta mordę cieszy..!!!

OLO 2018-08-03 00:27

Ja zadam tylko pytanie. Gdzie przed tym zdarzeniem była policja. W tym dniu byłem akurat w Barwicach z rodzinką na urlopie. I po 30 minutach było wiadomo kto jechał i spowodował wypadek. Jedna z większych patologi w rejonie. Nie raz już dopuścili się że tak napisze ,,zlego,, i nic nigdy nie zrobiono aby takich degeneratów usunąć ze społeczeństwa. Trzeba było czekać standardowo do takiej tragedii aby zacząć działać. Tylko dlaczego przez nieudolność władzy giną niewinnie osoby a takie Barwickie śmieci będą chodzić dalej wolno.