Galeria na wodzie i Art Wioska

  • KW
  • 2018-07-23 14:17:50
Galeria na wodzie i Art Wioska
  • Foto: TV Gawex

22 lipca w niedzielę zakończył się festiwal Art Piknik. Organizatorzy na ten dzień przygotowali "Galerię na wodzie" Igora Morskiego oraz Art Wioskę.

Igor Morski to jeden z bardziej zasłużonych i docenianych grafików pochodzących z Polski. Od wielu lat zajmuje się on grafiką komputerową, a także współpracuje z rodzimymi oraz zagranicznymi magazynami. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu i jest laureatem wielu nagród. W niedzielę (22.07) w Szczecinku mieliśmy okazję obejrzeć grafiki artysty podczas wyjątkowej "Galerii na wodzie''. Jego prace rozwieszone zostały na ośmiu pomostach przy brzegu jeziora Trzesiecko, a podziwiane były ze statku. 

Natomiast o godzinie 15 wystartowała Art Wioska spektaklem "Tomi i Damian Show" oraz warsztatami cyrkowymi. Po tym odbyły się koncerty, wystąpili między innymi J&V, Maciej Klujewski, Ten Bag System, Danger, Przemek Knopik oraz Jam Session United. O godzinie 17:15 przygotowano prawdziwą atrakcję dla najmłodszych - pokaz baniek mydlanych i bicie bankowego rekordu. Fotogaleria z Art Wioski dostępna jest tutaj.

I część relacji z Art Pikniku zobaczą Państwo w dzisiejszym (23.07) programie lokalnym TV Gawex. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: