Finał ''Lata w Teatrze''

  • KW
  • 2018-07-23 11:00:01
Finał ''Lata w Teatrze''
  • Foto: Graszka, MDP Borne Sulinowo

I znowu dwa tygodnie przeminęły z prędkością światła. Projekt Instytutu Teatralnego pozwolił 45 uczestnikom w wieku 7-14 lat na 13 dni przenieść się w świat animacji poklatkowej, słuchowiska, tańca i fotografii. Rotacyjny charakter pracy dał możliwość spróbować swoich sił w każdej z dziedzin tegorocznej edycji. Efekt dwutygodniowych prac z instruktorami mogliśmy oglądać podczas dwóch pokazów finałowych – 20 i 21 lipca o godz. 21:21.

Godzina nieprzypadkowa, bo tuż po zachodzie słońca. Frekwencja na widowni przerosła najśmielsze oczekiwania. I mimo początkowych problemów technicznych, zabawa była przednia! Mocy uścisków, podziękowań i wzruszeń nie było końca. Aż żal, że to już koniec. No cóż, jest nadzieja, że może uda się za rok, ponieważ Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie zamierza aplikować o edycję LwT z plusem - podaje Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie.

„Lato w Teatrze” jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i dofinansowanym przez Urząd Miejski w Bornem Sulinowie oraz Miejską Bibliotekę Publiczną.


  • Foto: Graszka, MDP Borne Sulinowo

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: