Kolejne wyposażenie dla CEEiRJ

  • KW
  • 2018-07-09 11:38:02
Kolejne wyposażenie dla CEEiRJ
  • Foto: Starostwo Powiatowe Szczecinek

W najbliższym czasie szczecineckie Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior zostanie wyposażone w nowe łodzie żaglowe i szafki ubraniowe, a będzie to możliwe dzięki podpisanej przez powiat szczecinecki umowie z województwem zachodniopomorskim na realizację zadania pn. „Poprawa stanu bazy sportowej Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku poprzez zakup łodzi żaglowych typu „OPTYMIST” oraz szafek ubraniowych”. Zadanie realizowane będzie w ramach pomocy finansowej dla jednostek samorządu terytorialnego z obszaru województwa zachodniopomorskiego z przeznaczeniem na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej w 2018 r.

W ramach tego przedsięwzięcia zostanie zakupionych 5 łodzi żaglowych typu „OPTYMIST” wraz z niezbędnym osprzętem  oraz 20 szafek ubraniowych, które trafią do sekcji żeglarskiej działającej w Centrum. Sprzęt będzie wykorzystywany przez uczestników zajęć żeglarskich oraz regat organizowanych przez CEEiRJ. Obecnie sekcja żeglarska dysponuje 7 łodziami żaglowymi typu „OPTYMIST” mocno wyeksploatowanymi z roku 2003.

Wyposażenie będzie kosztować 30.000,00 zł, z czego dotacja to 15.000,00 zł. Zadanie to powinno być zrealizowane do końca bieżącego roku.

Komentarze (1)

Damian 2018-07-10 09:06

Świetnie, że marszałek wspiera żeglarstwo.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: